Jednou vetou

Neuveríte, kto a ako rieši Dankovu rigorózku!

Zdá sa, že rigorózne práce sú v kurze a zažívajú neobyčajný boom. Minimálne jedna. Na neutíchajúci škandál okolo šéfa parlamentu Andreja Danka (SNS) originálne zareagoval známy reťazec, ktorý predáva nábytok a bytové doplnky. To musíte vidieť, ako si z celej situácie uťahujú.

Andrej Danko má na mále od najbližšieho spolupracovníka: Zajačie úmysly alebo len brigáda?

Sú to už dva mesiace, čo sa začali objavovať nejasnosti okolo rigoróznej práce predsedu Národnej rady a šéfa národniarov Andreja Danka (44). Tá bola najskôr zatajená, potom sa prepadla pod zem a predsa sa objavila až napokon najnovšie žiadajú učitelia Univerzity Mateja Bela v Banskej Bystrici titul predsedu Národnej rady preveriť.

Šéf parlamentu sa k rigoróznej práci nebude vyjadrovať do vyjadrenia komisie

Ten bude v stredu (21. 11.) pre neutíchajúci škandál čeliť odvolávaniu v parlamente na mimoriadnej schôdzi. Októbrový pokus opozícii nevyšiel, keďže program schôdze nebol vtedy schválený. Danko chce teraz spojiť odvolávanie s vyslovením dôvery od koaličných partnerov, pretože ho celá situácia už „vyrušuje“.

Danko nenápadne na Pohode. Takto by ste ho vôbec nečakali

To však nebránilo známemu reťazcu, ktorý sa inšpiroval týmto škandálom. Vo svojej aktuálnej ponuke na skrinky, police a podobný nábytok vyhlasuje, že ide o „regál, do ktorého zmestíte všetky zdroje pre Vašu rigorózku.“

Na fotografiách ku kampani aj vyobrazil päť kníh, ktoré sa zmestia do nábytku ľavou zadnou a symbolizujú medializované informácie, že Danko mal na svoju rigoróznu prácu okopírovať texty z piatich kníh.

Andrej Danko bude opäť čeliť opozičnému pokusu o odvolanie z funkcie

„Je to naozaj originálne a snáď si kúpi aj kapitán, keď je to teraz v akcii a pôjde na docenta…“ začali komentovať ľudia na sociálnej sieti a zabávať sa na tejto reklame. Pozrite si viac nižšie:

FOTOGALÉRIA (kliknite na miniatúry):

Mária Čírová o svojom trápení: „Hrať na klavír som bola nútená. Chcela som sa hrať s deťmi.“

Môže vás zaujímať

Začal sa „hybridný“ filmový festival v Toronte