Jednou vetou

Nezmeškajte skvelý deň a bohatý program v Banskobystrickom pivovare Urpiner

Banskobystrický pivovar Urpiner pripravuje Deň otvorených dverí na 14. septembra 2019

autorská koláž hlavne.sk, Urpiner

Verní fanúšikovia odrátavajú posledné hodiny. V sobotu sa koná jedno z najobľúbenejších podujatí v meste, ktoré každoročne priláka množstvo návštevníkov. Deň otvorených dverí Banskobystrického pivovaru Urpiner sa koná už túto sobotu. Bohatý hudobný program s množstvom sprievodných akcií štartuje už predpoludním. Pozrite sa, čo všetko môžete zažiť s Urpinerom:

FOTO a VIDEO: Pozrite sa, ako to Urpiner na Pohode 2019 poriadne rozbalil

Pre všetkých Banskobystričanov, či ľudí z okolia je to taký nepísaný „Oktoberfest“. Fanúšikovia výnimočného slovenského piva Urpiner si ho každoročne nenechajú ujsť. Banskobystrický pivovar otvára svoje brány a pozýva na Deň otvorených dverí, ktorý sa v meste pod Urpínom koná už túto v sobotu 14. septembra. Pre všetkých bude od 11. hodiny pripravený bohatý program a nebudú chýbať ani viaceré prekvapenia.

Skvelá zábava po celý deň. Takto to žilo v Urpineri minulý rok!

„Na pódiu sa v rámci hudobných vystúpení počas dňa vystriedajú postupne: spevák ADAM ĎURICA, hudobná skupina GLADIÁTOR, folklórny súbor URPÍN a country skupina VODOPÁD, ktorá patrí k mimoriadne obľúbeným stáliciam hudobného programu na DOD v Urpiner,“ uvádza Banskobystrický pivovar, kde sa vyrába jedno z najoceňovanejších slovenských pív.

Bohatý sprievodný program doplnia aj populárne súťaže na hlavnom pódiu o jedinečné darčeky od BB pivovaru URPINER. A to v rámci prekvapení zďaleka nie je všetko 🙂 článok pokračuje nižšie

Príďte si vychutnať výnimočné slovenské pivo Urpiner | Foto: Urpiner

 

Slovensko má zlatú európsku pivnú hviezdu – viete, ktoré pivo je to naj?

„Okrem obľúbených exkurzií po pivovare, čaká milovníkov piva URPINER aj množstvo ďalších sprievodných atrakcií, ako sú vystúpenie sokoliarov, streľba laserom, ukážky prác hasičov, polície a iné prekvapenia,“ avizujú z Banskobystrického pivovaru, ktorý okrem mnohých ocenení, získal minulý rok zlatú medailu na súťaži Pivo Českej republiky 2018 s pivom Urpiner Dark 11 ležiak výčapný tmavý, predvlani to bola Zlatá Európska Pivná hviezda. 

MOTO: Testovali sme nové Berlingo. Hravo zvládne všetky cesty

Prvých 3 tisíc návštevníkov DOD 2019 v Urpiner dokonca dostane výnimočný nápoj zadarmo a v rámci noviniek je pripravená ochutnávka originálnej Čabianskej klobásky. „Pivo Urpiner sa bude čapovať priamo z pivovaru a okrem obľúbených klasických pív si tento rok môžu návštevníci pochutnať aj na NOVINKÁCH – za studena chmelenej svetlej IPL 13ke a limitovanej unikátnej edícii 10ky URPÍN 89!,“ dodávajú z Banskobystrického pivovaru.

Nebudú chýbať ani čapované pivné špeciály: EXCLUSIVE 16ka a EXTRA CHMELENÁ 14ka. Návštevníci si budú môcť zakúpiť aj rôzne pivné darčeky. Vstup na podujatie je samozrejme zadarmo a len v tento deň sa bude pivo URPINER v pivovare predávať za výnimočne priaznivé ceny.

Zažite výnimočný deň s výnimočným slovenským pivom | zdroj: URPINER

 

Poďte zažiť výnimočnú sobotu 14. septembra 2019. Adresa je: Areál Banskobystrického pivovaru, Sládkovičova 37, od 11.00 hodiny. Mapu nájdete aj tu.

Špeciálna edícia URPÍN89! – Slobodné pivo bez kompromisov (bez konzervantov a bez sladidiel) je pripomienkou významného výročia Nežnej revolúcie a zároveň reakciou na históriu novodobého pivovaru pod vrchom Urpín. Výsledkom tohto spojenia je pivná delikatesa, ktorá určite osloví všetky generácie a bola vyrobená k 30. výročiu udalostí z novembra 1989 aj pripravovanému filmu Amnestie, ktorý príde v období spomínaného výročia. (viac nájdete aj TU)

Urpiner pripravil špeciálnu limitovanú edíciu URPÍN 89 | FB URPINER

 

Spevák Adam Ďurica určite zahrá na DOD 2019 URPINER aj svoj aktuálny hit:

Od hudobnej skupiny Gladiátor zaznejú v URPINERi mnohé známe pesničky, istotne aj táto:

Folklórny súbor URPÍN, ktorý vystúpi na DOD 2019 URPINER vyhral folklórnu šou Zem spieva:

Skupina Country Vodopád patrí k populárnym stáliciam programu na DOD v URPINER:

FOTOGALÉRIA (kliknite na miniatúry):

Máte pre nás zaujímavý tip? Napíšte na redakcia@hlavne.sk

alebo zavolajte do redakcie na číslo 0910 554 995

Spojte sa s nami na Facebooku a pridajte sa k nám TU

Môže vás zaujímať

KURIOZITA: Babka musí vymazať fotografie vnúčat na Facebooku!