Nová popová ikona? Nie! Iba retríver Max

Kto je lepší? Madonna, alebo retríver Max?

autorská koláž hlavne.sk

Darček k jubileu o akom sa jej ani nesnívalo. Kráľovná popu Madonna oslávi budúci mesiac svoju 60.tku a už teraz začínajú internetom kolovať rôzne, doslova "psie kusy" s jej podobizňami. Len sa pozrite, ako sa s fotografiami hudobnej ikony pohral módny fotograf z Paríža. Pri všetkom mu pózoval a asistoval jeho pes - retríver Max!

Už na strednej z nej boli všetci paf! Viete, kto je toto?

Vincent Flouret je pojem medzi módnymi fotografmi. Chlapík z Paríža sa miesto fotenia módnych kúskov na svetových mólach rozhodol pre dobrovoľníctvo v Los Angeles. Začal fotiť psíkov z útulkov. Vytvoril im špeciálne fotografie, aby si zvieratká všimli záujemcovia o adopciu z útulku.

Myslíte v lete na svojich havkáčov? Aj takéto osvieženie ich poteší

Svoj najnovší projekt pomenoval „Maxdonna“ a na mušku si zobral obaly z viacerých albumov speváčky Madonny. Pomocou svojho štvornohého kamaráta Maxa vytvoril úžasné dielo. Speváčka bola počas svojej kariéry povestná niekedy až šokujúcimi kostýmami aj úpravami, v ktorých vystupovala.

Zuzana Kanócz a Juraj Loj: Bábätka sa nevedia dočkať

Napr. v klipe pesničky Material Girl, použila kultový korzet od Jeana-Paul Gaultiera, či vo videu“Hung up“ alebo „True Blue“ sa nebála tiež odvážnych prevlekov. Fotograf práve do týchto póz naaranžoval práve svojho psa! A vyšlo mu to dokonale!

KULEHA: Tajnosti kráľovnej Alžbety II. a Donalda Trumpa

Celé dielo má charitatívny rozmer. Peniaze získané z predaja týchto fotografií „Maxdonna“ budú darované Madoninej charite Raising Malawi, ktorej cieľom je zlepšiť život sirôt a zranených detí v Malawi. Pozrite si fotografie aj video nižšie.

Rozkošná vtáčia rodinka je hviezdou internetu

FOTOGALÉRIA (kliknite na miniatúry) 

info: instagram.com, boredpanda.com

ODPORÚČAME: Kto sa postaral o dvojnásobné prekvapenie pre svoju mamu?

VIDEO: Retríver Max pózoval ako speváčka Madonna

 

Hudobná legenda na nákupoch. Čo zháňala?

Môže vás zaujímať

Slovenská pošta

Slovenská pošta vydáva spoločnú poštovú známku s Českou republikou