Ochutnajte jedinečné pivo už túto sobotu!

Prijmite naše pozvanie na Deň otvorených dverí v Banskobystrickom pivovare Urpiner

autorská koláž hlavne.sk

Čo robíte najbližšiu sobotu? Milovníci a fanúšikovia výnimočného slovenského piva Urpiner si opäť prídu na svoje. Banskobystrický pivovar pripravuje Deň otvorených dverí s bohatým spievodným programom. Tam musíte byť! Pre tých, čo prídu medzi prvými je pripravené niečo extra!

Chcem dostávať pravidelne novinky – Newsletter

V meste pod Urpínom bude znovu veselo. Banskobystrický pivovar otvára svoje brány a milovníci výnimočného slovenského piva Urpiner tak môžu so svojimi rodinami a priateľmi zažiť vynikajúci deň. Okrem toho, že prvých 3 tisíc návštevníkov dostane nápoj zadarmo, po celý deň je pripravený bohatý sprievodný program.

Neuveriteľné: Toto je najvyšší umelý vodopád na svete, pozrite sa na tú parádu

Samozrejmosťou sú exkurzie, počas ktorých bude možné nazrieť do zákulisia pivovaru a zoznámiť sa s celým procesom výroby najoceňovanejšieho slovenského piva. Na pódiu sa v rámci hudobného programu predstavia skupiny: HEĽENINE OČI, SLOVAK TANGO, MARLETT, univerzitný folklórny súbor MLADOSŤ a country skupina VODOPÁD.

Slovensko má zlatú európsku pivnú hviezdu – viete, ktoré pivo je to naj?

Okrem obľúbených prehliadok pivovaru, čaká milovníkov piva URPINER aj množstvo ďalších sprievodných atrakcií ako sú vystúpenie sokoliarov, streľba laserom, ukážky prác hasičov, polície a iné prekvapenia. Na svoje si určite prídu všetky vekové kategórie. článok pokračuje nižšie

FOTOGALÉRIA: TAKTO FANTASTICKY BÝVA NA DOD URPINER (kliknite na miniatúry)

Prišiel, čapoval, zabával sa. Marek Hamšík v URPINER ZÓNE na Pohode

Pre dospelých návštevníkov sú počas soboty v Banskobystrickom pivovare pripravené súťaže v pití piva na čas a v držaní krígľa, pre deti zas trampolína, jazda na koníkoch a motorkách. Samozrejme, nebudú chýbať gurmánske špeciality a jedinečné osvieženie. Pivo sa bude čapovať priamo z pivovaru a okrem obľúbených klasických pív si tento rok môžu návštevníci pochutnať aj na čapovaných špeciáloch: EXCLUSIVE 16ke,  EXTRA CHMELENEJ 14ke a NOVINKE – za studena chmelenej svetlej IPL 13ke.

článok pokračuje pod videom

VIDEO: Takto sme spolu oslavovali výnimočné slovenské pivo URPINER v roku 2015:

Tento rok získal Urpiner zlatú medailu na súťaži Pivo Českej republiky 2018 s pivom Urpiner Dark 11 – ležiak výčapný tmavý. Minulý rok to bola Zlatá Európska Pivná hviezda. Poďte to spoločne osláviť v sobotu 22. septembra. Adresa je: Areál Banskobystrického pivovaru, Sládkovičova 37, Banská Bystrica, 22. 9. 2018, 11.00 – 18.00. Mapu nájdete aj tu.

Kompletný program tohtoročného DOD URPINER:

Je sa na čo tešiť! Bohatý program na Vás čaká po celý deň.

Môže vás zaujímať

Film nerobím kvôli cenám, ale preto, že ma to baví, uviedol Luknár