Jednou vetou

Peter Bič Project: Nehoda v kapele, čo bude s koncertmi?

Hrôzostrašné foto dokaličenej speváčky. Prišla o zuby, má odreniny, stehy na brade a napriek tomu s úsmevom cez bolesť odkazuje, že fanúšikovia sa nemajú ničoho obávať. Speváčka obľúbenej skupiny Peter Bič Project mala nehodu. Za všetko môže nekvalitný chodník.

Takto nás začalo vyzliekať leto 2018

Nešťastie nechodí po horách ale po ľuďoch, hovorí známe ľudové porekadlo. Štvrtkový prídel (21.6.) si vybrala aj speváčka Victoria z košickej skupiny Peter Bič Project. Jej hlas poznajú fanúšikovia aj z hitov Skúšame sa nájsť, Nedívaj sa tak či Where Did You Go.

Táto partička sa chystá na Slovensko, tešíte sa?

„Vo štvrtok ráno som šla na bicykli na skúšku kapely. Šla som rýchlo a nezvládla som rozbitý chodník smerom k Steel aréne. Nasledoval pád a výsledkom je strata dvoch zubov, poranená ľavá ruka, stehy na brade a ďalšie odreniny. Všetkým odkazujem, dávajte si pozor, aj keď ste uprostred mesta. Napriek bolesti, ktorá ešte neprešla, nezrušili sme pre môj úraz dva dnešné koncerty. Veľmi si vážim našich fanúšikov, a preto som nechcela koncerty rušiť. Verím, že to dám, takže večer vystúpime aj v Hniezdnom na festivale Nestville Open Fest,“ uviedla sympatická Košičanka.

Pesnička Peter Bič Project, v ktorej spieva Victoria:

Môže vás zaujímať

Začal sa „hybridný“ filmový festival v Toronte