Pivo, zmrzlina a nežnosti. Takto si Cinkota užíva prvé dni na slobode

Herec Dušan Cinkota (47) opustil po šiestich rokoch múry väznice

autorská koláž hlavne.sk, Michal Psota

Z osemročného trestu za pervitín si odsedel šesť rokov. Herca Dušana Cinkotu (47) v stredu (11. 7.) prepustili z väzenia. Z jeho slobody má radosť nielen samotný herec, ale aj priatelia, rodina a predovšetkým manželka Zuzana (32), ktorá je s hercom v radostnom očakávaní. Pár hodín po prepustení sa objavil na vernisáži, ktorú takmer zatienil a pôsobil pre všetkých ako milá atrakcia. Takto si začína užívať Cinkota slobodu. (foto nižšie v článku)

Zuzana Kanócz a Juraj Loj: Bábätka sa nevedia dočkať

Dojatie a široký úsmev. Tak vyzeral Dušan Cinkota v stredu okolo obeda, keď opúšťal brány väznice. Herec sa na slobodu dostal po tom, ako požiadal súd o prepustenie po odpykaní si dvoch tretín z osemročného trestu. Prispelo k tomu aj vzorné správanie a viacero pochvál, ktoré mu v base udelili. Herec si posledný rok odpykával trest v Opatovciach, kde mal povolené vychádzky a tie najčastejšie trávil so svojou manželkou.

Smola alebo šťastie? Aj toto zažili v piatok trinásteho známe tváre!

Okrem prvotných vybavovačiek po úradoch, kde potreboval doriešiť doklady a rôzne potvrdenia si našiel čas aj na prechádzku do mesta. Prvá zmrzlina aj pivo na slobode mu podľa našich záberov výborne chutili. Nezabudol sa venovať aj tehotnej manželke Zuzane, s ktorou čakajú svoje prvé dieťa. V septembri by sa im mal narodiť synček, na ktorého sa už obaja rodičia veľmi tešia.

„Je to chlapec, je to potvrdené, na mene ešte pracujeme, ale ešte by som to neuzatváral,“ povedal herec pre TV Markíza krátko po svojom prepustení tento týždeň.

FOTOGALÉRIA – kliknite na miniatúry

To snáď nie je pravda. Takto sa bavia ľudia na festivaloch vo svete?!

VIDEO: Spomínate si na „Cinkiho“ v seriáli Priatelia? Daboval tam Chandlera (Matthew Perry)

Môže vás zaujímať

Vo veku 88 rokov zomrel fotograf Gregor