Jednou vetou

Plácido Domingo aj klávesák kapely Bon Jovi majú koronavírus

Španielsky operný spevák Plácido Domingo a klávesák americkej rockovej kapely Bon Jovi David Bryan

koláž, foto Facebook

Obaja umelci uviedli, že sa cítia dobre.

Na zoznam celebrít, ktoré sa nakazili novým koronavírusom, pribudli aj španielsky operný spevák Plácido Domingo či klávesák americkej rockovej kapely Bon Jovi David Bryan.

Sedemdesiatdeväťročný Domingo o tom informoval v nedeľu prostredníctvom sociálnej siete Facebook. „Cítim, že je mojou morálnou povinnosťou oznámiť vám, že som mal pozitívny test,“ uviedol a dodal, že je spolu s rodinou v domácej karanténe. Podľa vlastných slov sa cíti dobre, i keď má zvýšenú telesnú teplotu a kašeľ. Rodáka z Madridu v uplynulom období niekoľko žien obvinilo zo sexuálneho obťažovania, čo okrem iného zapríčinilo rušenie jeho vystúpení.

Päťdesiatosemročný David Bryan potvrdil, že je infikovaný, v sobotu na Instagrame. „Dnes som sa dozvedel výsledok môjho testu na koronavírus a je pozitívny. Asi týždeň sa cítim byť chorý, no každým dňom sa to zlepšuje. Prosím, nebojte sa!!! Je to chrípka, nie mor. Už týždeň som v karanténe a zostane to tak aj ďalší týždeň. Keď sa budem cítiť lepšie, spravia mi ďalší test, aby som mal istotu, že už nemám tento odporný vírus. Prosím, pomáhajte si. Čoskoro bude po všetkom, a to s pomocou každého Američana,“ uviedol rocker.

Informácie pochádzajú z agentúry AP a webstránky www.rollingstone.com.

Môže vás zaujímať

Cmoríkova skladba bude motivovať paralympionikov SR v Tokiu