Jednou vetou

Po dlhej dobe prvý úsmev na tvári. Polepšuje sa známej herečke?

Dcéra našej najznámejšej herečky prežíva neľahké obdobie

autorská koláž hlavne.sk, Michal Psota

Trápenie vyše dvoch rokov. Po tom, čo svet obletela správa, že naša herecká legenda Soňa Valentová (72) prekonala cievnu mozgovú príhodu, celej rodine sa od základov zmenil život. Jej nemenej úspešná dcéra, speváčka a herečka Katarína Hasprová (45) ju pravidelne spolu s príbuznými navštevuje v liečebni, kde by mala byť umiestnená dokonca pod pseudonymom. Inak vždy usmiatu speváčku takto situácia v rodine poznačila.

Takto nás začalo vyzliekať leto 2018

Po tom, čo jej mamu zasiahla cievna mozgová príhoda, zmenil sa naruby  život v celej rodine. Úspešná muzikálová speváčka a herečka Katarína Hasprová, dcéra našej hereckej legendy Soni Valentovej sa o svoju mamu spolu s rodinou stará pravidelne.

Chceš byť ako Adela? Imidž za pár stoviek

Koncom minulého roka týždenník Plus 7 dní priniesol informácie o tom, že obľúbenú herečku navštevujú príbuzní v novovybudovanom hospici v Bratislave – Petržalke, kde sa neustále zotavuje a doliečuje po ťažkej chorobe, ktorá ju mala postihnúť pred dvomi rokmi.

VIDEO: Pracujete s peniazmi? Pozor na takýchto podvodníkov!

Na tvári inak vždy pozitívne naladenej speváčky by sme pre trápenie v súvislosti s liečbou jej mamy márne hľadali úsmev. Nášmu fotografovi sa však Katarínu Hasprovú podarilo zastihnúť, keď opúšťala kaviareň v centre mesta s jemným úsmevom.

Rudolf z SaS: Arcibiskup Sokol nie je môj otec, sú to ohováračky

Keď sme sa s ňou pokúšali spojiť a zistiť, ako sa darí v zotavovaní jej mame, nepochodili sme. Nasvedčuje jej najnovší výraz tváre, že by sa hereckej legende zdravotný stav predsa len začal konečne zlepšovať?

FOTOGALÉRIA (kliknite na miniatúry)

Môže vás zaujímať

Začal sa „hybridný“ filmový festival v Toronte