Počas Vianoc im zima určite nebola, takto si celebrity užívali sviatočnú exotiku

Teplé ponožky pod vianočným stromčekom týmto kráskam určite nechýbali

foto : Instagram

Teplé ponožky pod vianočným stromčekom im určite nechýbali! Zatiaľ čo väčšina z nás pracovala na príprave štedrovečerného stola a poctivo čakalo na príchod zlatého prasiatka tieto známe dámy mali úplne iné starosti. Napríklad ako sa čo najlepšie opáliť.

Niekto sa vyhrieva pri teple krbu s pohárom dobrého vína, niekto v exotickej krajine na dovolenke sŕka koktaily od výmyslu sveta.

Krásne slovenky, fitneska Zora Czoborová, exfarmárka Jana Hrmová či niekdajšia učiteľka sexu Zuzana Belohorcová si tento rok radšej zvolili verziu podobnejšiu tej druhej.

Pre nás možno trochu netradičnú, no určite veľmi príjemnú – Vianoce na bielom piesku. Zatiaľ čo Czoborová a Hrmová museli do tepla baliť kufre Belohorcová je na Miami doma.

Už niekoľko rokov tam totiž žije s celou rodinou. Dámy svoje sexi postavičky predviedli ďaleko za slovenskou zimou. Namiesto vianočných svetielok tak na nich žiarilo teplučké slnko a vianočné koledy vymenili za šum mora.

Pozrite ako si známe osobnosti vychutnávali sviatky v exotike.

Takto si fitneska Zora užívala Vianoce | zdroj : Instagram
Ostrov Boracay na Filipínach je skutočný raj! | zdroj : Instagram
Zuzka Belohorcová je už na Vianoce pod palmami zvyknutá | zdroj : Instagram

 

Belohorcovej deťom Vianoce v teple očividne vôbec neprekážajú. Na Miami sú predsa doma. | foto : Instagram
Ani exfarmárka Jana Hrmová tieto Vianoce neodolala slnku a teplu a odišla si oddýchnuť na Dominikánsku republiku | foto : Instagram

Môže vás zaujímať

Po dlhom boji s rakovinou zomrela speváčka skupiny Roxette