Ponocovala v meste bez manžela. Adela Vinczeová na drinku s kamoškou

Adela si vyšla do centra mesta

autorská koláž hlavne.sk, jxp

Smutná alebo len unavená? Jedna z najžiadanejších moderátoriek Adela Vinczeová (37) sa vybrala na drink do nočnej Bratislavy. Garde jej nerobil vždy galantný a pozorný manžel Viktor (27), ale kamarátka. O čom spolu hovorili?

Chceš byť ako Adela? Chutný imidž za pár stoviek

Adela Vinczeová je moderátorka doslova na roztrhanie. Objavovala sa až v troch televíziách, predčasom s ňou dokonca skúšali v Záhorskej Bystrici novú reláciu Dvaja na jedného, ktorá však aj napriek vysokým číslam sledovanosti po prvom dieli dostala dočasne stopku. Najbližšie však zrejme zvoľní pracovné tempo.

Legendárna Ada Straková sa teší na obrazovky

Len pred pár dňami však verejnoprávna RTVS definitívne oznámila mená nových kapitánov relácie Milujem Slovensko, ktorej nové časti sa začnú vysielať už čoskoro. Vinczeovú a Dana Dangla, ktorí predčasom avizovali svoju prestávku v tejto relácii, nahradia herci Juraj Šoko Tabaček a Stanislava Kašperová.

Majster grimás Louis de Funès by oslavoval

V tom istom čase sa v médiách objavila informácia, že napriek veľmi pozitívnym ohlasom na zábavnú reláciu na Markíze, sa s jej výrobou veľmi nepočíta ani na jeseň, ako vraj boli pôvodné plány. Čo je však isté, Adelu by sme na jeseň s istotou mali vidieť v ďalších častiach Chart Show alebo v relácii Trochu inak na Dvojke.

Šok pre poslucháčov. Známy hlas najpočúvanejšieho rádia končí

Zrejme aj to mohlo byť obsahom rozhovoru s kamarátkou, s ktorou si nedávno vyrazila do ulíc nočnej Bratislavy a pri drinku prebrali pracovné aktivity a podobné záležitosti. Na naše telefonáty, či jej niektoré televízne projekty budú v najbližšom období chýbať, nereagovala.

FOTOGALÉRIA (kliknite na miniatúry)

Pridajte sa k nám aj na facebooku

Môže vás zaujímať

Z postu riaditeľky Opery Národného divadla v Prahe odstúpila Silvia Hroncová