Jednou vetou

KULEHA: Zastavte lietadlo so Zemanom!

Český prezident Miloš Zeman

Autorská fotokoláž - hlavne.sk

"Zastavte ho, chcem sa s ním stretnúť," telefonoval na letisko do Popradu veselý hlas, ktorý mal plánovaný prílet svojim vetroňom práve v čase, keď mal odlietať z oficiálnej návštevy v Tatrách Miloš Zeman. Vieme ako to celé dopadlo, ale aj to, či odletel český prezident naspäť do Prahy bez meškania...

Český prezident Miloš Zeman zahájil svoje druhé funkčné obdobie prvou zahraničnou cestou. Na oficiálnu návštevu si tradične vybral Slovensko. V stredu večer priletel do Popradu, kde ho na druhý deň čakali všetky oficiálne stretnutia.

Najprv sa stretol s prezidentom Andrejom Kiskom, spoločne sa naobedovali a popoludní sa v historickom koči kochali malebnou tatranskou prírodou.

Miloš Zeman a Andrej Kiska, 5. 4. 2018

 

Podvečer sa ešte stretol s predsedom vlády Petrom Pellegrinim, ktorý sa zastavil cestou z výjazdového rokovania vlády na východnom Slovensku.

Program pekne „odsýpal“ až na piatkový odlet naspäť do Prahy! Čo sa stalo na letisku v Poprade s lietadlom, v ktorom sedel prezident Zeman? Kto to celé spôsobil? Vypočujte si veselý telefonát a možno sa tiež zabavíte ako dámy na letisku:

Vypočujte si aj: Imreczeho ďakovačka – všetko je v poriadku, pán prezident!

 

Môže vás zaujímať

Začal sa „hybridný“ filmový festival v Toronte