Jednou vetou

Poriadne uletené topánky. To nemyslia vážne!

Štýlové alebo gýčové? Pozrite sa bližšie na tieto topánky

autorská koláž hlavne.sk, instagram

Extravagantné alebo totálne šialené? Keď uvidíte, čo sa vo svete nosí na nohách, ostanete v nemom úžase. Toto chce poriadnu guráž. Avšak dámy, ktoré majú nadhľad aj veľký zmysel pre humor s tým nebudú mať najmenší problém. Upozornenie: Nič pre konzervatívne povahy. Zahlasujte na konci v našej ankete.

Jennifer Lopez experimentuje. Čo to má na sebe?

Návrhári sa museli zblázniť. Mimoriadne výstredné, absolútne bláznivé aj úplne gýčové. To si poviete o dámskych topánkach, ktoré čoraz viac zaplavujú svet a milovníci konzervatívnej módy sa len nemo prizerajú, či klepú po čele. Toto, že je móda?

Chceš byť ako Adela? Imidž za pár stoviek

Obujte si ich, ak sa na ne skutočne cítite. Nie je najmenší problém zohnať topánky v tvare upratovacieho mopu, alebo kukurice, prípadne s prasacou hlavou, obsypané cukríkmi, dokonca s podobizňou súčasného amerického prezidenta, ale aj s kolieskami na korčuľovanie. Či už sú určené na uletenú párty, alebo denné nosenie, je na každej z Vás.

Neuveriteľná podoba. Slovenský politik dvojníkom svetoznámeho herca

Luxus alebo bežná cena? Topánky sú cenovo dostupné takmer pre všetky dámy. Ceny týchto výstredných kúskov začínajú v internetových obchodoch od 25 eur, ale niektoré dizajnérske lahôdky presahujú aj 100 eur. Len si dobre vyberte v našej galérii nižšie:

FOTOGALÉRIA (kliknite na miniatúry)

Obuli by ste si takéto topánky?

Loading ... Loading ...

Chcem dostávať pravidelne novinky – Newsletter

Môže vás zaujímať

Začal sa „hybridný“ filmový festival v Toronte