Jednou vetou

Pozrite sa, kto prišiel na návštevu k susedom – chodiaca bábika!

Rodrigo Alves alias živý Ken na návšteve Prahy, 1. 5. 2018

foto: profimedia

V uličkách stovežatej môžete v týchto dňoch stretnúť živú bábiku. Rodrigo Alves (34), známy ako Ken dorazil do Prahy! Pozval ho tam český dvojník Kena - Robert Paulat, ktorý je zároveň šéfom kliniky plastickej chirurgie. Vieme, čo ho čaká okrem vepřo, knedlo, zelo. Chce znovu vyzerať ako človek!

Brazílčan Rodrigo Alves (34) je vo svete známy ako živý Ken. Na svojom tele si dal urobiť okolo 150 plastických operácií, ktoré ho stáli približne 500 tisíc Eur.

Prečítajte si aj: Už 16 rokov spolu nehrajú, ale teraz sa dostali na chodník slávy!

Dosť bolo plastiky

Jeho návšteva u našich susedov má nový cieľ – prinavrátiť Kenovi trochu ľudskejší vzhľad. Predtým, ako sa pustia špecialisti na klinike do práce, stihol obdivovať stovežatú Prahu a jej históriu.

Okrem toho sa nezabudol zatúlať na nákupy do „zlatej uličky“ – Parížskej ul., kde sú butiky tých najslávnejších módnych značiek.

Odporúčame aj: Spoznali by ste ho? Toto je Edward z Pretty Woman

Rodrigo si do Česka odbehol z Miami, kde natáča svoju reality show. Prišiel na pozvanie šéfa kliniky plastickej chirugie a zároveň českého Kena Roberta Paulata, kde by mali Rodrigovi urobiť ďalšie zákroky.

Ken z Brazílie vs. Ken z Česka: Rodrigo Alves a Robert Paulat foto: instagram

Tentoraz by sa po operácii mal Ken začať podobať opäť na bežných smrteľníkov. V minulosti totiž vyhlásil, že každý ďalší vylepšujúci zákrok by mohol ohroziť jeho zdravie a tak našiel pomoc u našich susedov.

Návštevu si evidentne užíva, podľa informácií býva v luxusnom hoteli, ľudia ho na uliciach spoznávajú a chcú sa s nim odfotiť.

Prečo nie, veď čoskoro bude znovu ako bežný človek a žiadna bábika.

Rodrigo Alves alias živý Ken v Prahe na nákupoch v luxusných obchodoch, 1. 5. 2018 foto: profimedia | foto: profimedia

 

Rodrigo Alves a jeho „dokonalé – upravené“ telo foto: instagram
Rodrigo Alves má za sebou okolo 150 plastických zákrokov, teraz sa chce opäť podobať na bežných ľudí foto: instagram

Môže vás zaujímať

Začal sa „hybridný“ filmový festival v Toronte