Jednou vetou

Pozrite sa, na čom sa odvezie kráľovský párik

Na archívnej snímke z 1. decembra 2017 britský princ Harry a jeho snúbenica Meghan Markleová v Nottinghame.

foto: TASR/AP

Ich deň D sa blíži. Princ Harry a americká herečka Meghan Markle sa pripravujú na sobáš, ktorý sa blíži a bude 19. mája v Kaplnke sv. Juraja na hrade Windsor. Svedkom v poradí šiesteho následníka britského trónu bude jeho brat, vojvoda z Cambridge, princ William. Pozrite sa, aké svadobné koče sú pripravené na tento výnimočný deň.

Bude to veľká udalosť, nielen pre domácich, ale celý svet – už o necelé dva týždne, v sobotu 19. mája sa koná kráľovská svadba.

Princ Harry (33) a americká herečka Meghan Markleová (36) pozvali na obrad približne 600 hostí. Ďalších 200 hostí vrátane členiek skupiny Spice Girls pozvali na večernú svadobnú hostinu. Celkový počet hostí bude 2 640 osôb.

Úsmevné video: Bowling ako demolačná hra

„Princ Harry a slečna Meghan Markleová uviedli, že chcú, aby ich svadobný deň bol taký, aby verejnosť pocítila, že je tiež súčasťou osláv,“ uviedol ešte v zime Kensingtonský palác.

Suveníry idú na dračku

Na svoje si bez pochýb prídu aj výrobcovia suvenírov, ktorí už teraz ponúkajú v Londýne rôzne predmety s podobizňami novomanželov a prináša im to nemalé tržby. Od hrnčekov, cez tričká, ceruzky, žuvačky, šiltovky a rôzne iné…

Tento božský hlas má jubileum, v minulosti dala „dole“ aj Beyoncé

Odhaduje sa, že svadba vyvolá „ekonomickú aktivitu“ v hodnote vyše miliardy libier, predovšetkým vďaka Američanom, ktorí si nenechajú príležitosť byť súčasťou tejto udalosti. Svadobný obrad budú sledovať milióny divákov na celom svete.

Historické koče sú pripravené

Kráľovský dvor nedávno zverejnil fotografie svadobných kočov, ktoré sú pripravené na tento výnimočný deň a odvezú novomanželov ulicami Londýna. Pripravení sú na každé počasie, či bude pekne alebo pršať. Pozrite si fotogalériu: (kliknite na miniatúry)

 

 

 

Môže vás zaujímať

Začal sa „hybridný“ filmový festival v Toronte