Jednou vetou

Prejedli sa? Kim a Donald spolu na prechádzke

EXKLUZÍVNE! Podarilo sa nám získať utajený rozhovor. O čom hovorili Donaldt Trump a Kim Čong-un? Pozrite si našu Kulehu.

Autorská fotokoláž - hlavne.sk

Celý svet tento týždeň upriamoval pozornosť na historickú udalosť - stretnutie Kima s Donaldom. Po všetkých štipľavých odkazoch, ktoré tomu predchádzali a hľadaniu vhodných termínov aj miest, sa napokon chlapci stretli. Nebolo to vo Vrútkach, Triblavine či v Sabinove, ale Singapur bol miestom, kde medzi nimi iskra preskočila. Na prechádzke v parku boli k sebe osobnejší - čo si tam povedali? Exkluzívna kuleha, vypočujte si!

Vyšťavená porota talentu – kto s kým flirtoval?

Najprv prifrčal z KĽDR Kim so svojou družinou, potom sa pridal strýko Donald z USA a jeho partička. Stretnutie v Singapure a historický summit Donalda Trumpa s Kim Čong Unom zvládli podľa analytikov obe strany ľavou-zadnou.

FOTO: Pospím si, vyčistím zuby, ale aj pekne vypočujem. Takto zaujal prezidentov prejav v parlamente.

Široké gestá, úsmevy, podávanie rúk aj spoločná siesta v parku. Hoci luxusný hotel ponúkal aj famózne vírivky na terase, viac si prečítate tu. Škoda, že si nedali spoločnú saunu, možno by vypotili viac rozhodnutí…

Kamarátstvo po summite? Trump a Kim Čong-un si vymenili pozvania na návštevu svojich krajín

Po rozhovoroch medzi štyrmi, neskôr ôsmimi, potom aj dvanástimi očami – či koľko poradcov sa pridalo, sa Kim s Donaldom dobre naobedovali. Neoficiálne zdroje tvrdia, že bola aj dupľa na oboch stranách a napokon sa títo mocní ujovia rozhodli kalórie spáliť na drobnej prechádzke v parku. A tam to prišlo. Veľmi osobný, priam chúlostivý rozhovor.

Títo politici sa radi svojkujú – pozrite si ich selfie

Vypočujte si, čo nemal nikto nikdy počuť a hlavne sa na chvíľu uvoľnite. 🙂

TOTO JE EXKLUZÍVNA KULEHA:

KULEHA: Lietadlá nám svietia do bytu!?

Môže vás zaujímať

Začal sa „hybridný“ filmový festival v Toronte