Jednou vetou

FOTO: Prichádza jeseň a zima. Tu si predĺžite letnú dovolenku v chladných mesiacoch

Uhádnete, kde si Slováci užívajú dovolenky počas zimy najradšej?

Zdroj: canva.com

Leto sa končí a prichádzajú dlhé, chladnejšie mesiace, počas ktorých väčšina ľudí radšej ostáva v teplých obývačkách pri horiacom krbe. Pokiaľ ste však nestihli letnú dovolenku, nemusíte zúfať. S CK Bubo vám totiž prinášame výber tých najobľúbenejších teplých destinácií, kde si užijete more aj v decembri!

Chcete dostávať viac podobných článkov? Stačí sa prihlásiť na náš bezplatný Newsletter. To najlepšie za posledných 7 dní príde priamo na Váš e-mail. Viac informácií nájdete TU

Kým bude na Slovensku pršať, fúkať chladný vietor, či snežiť, vy si môžete užívať slnko, pláž a more. Podľa hovorcu CK BUBO, Jozefa Zelizňáka majú slováci tropické dovolenky v mimoriadnej obľube. Trendom je aktuálne Thajsko, Vietnam, či známa Kuba, nechýbajú však ani vanilkové ostrovy Maurícius, Seychely a Réunion.

FOTO: Zatočili s kilami. Tieto slovenské hviezdy sa zmenili na nepoznanie

Láka aj Patagónia, safari v Južnej Afrike či Nový Zéland, vysvetlil v rozhovore pre hlavne.sk Jozef Zelizňák. Zimná dovolenka v tropickom raji vás však pravdepodobne vyjde poriadne draho. Na osobu vychádza takáto zimná dovolenka približne 2500 eur, doplnil pre hlavne.sk Zelizňák.

FOTO: Raper Kali je už v chomúte. Takto vyzeral ženích a nevesta!

Thajsko patrí medzi obľúbené turistické destinácie:

Maurícius navštevujú Slováci počas zimy mimoriadne radi:

Slovákov v zime láka aj africké Safari:

Pridajte sa k nám na Facebooku – Nájdete nás TU

Máte pre nás zaujímavý tip? Napíšte na redakcia@hlavne.sk

alebo zavolajte, či pošlite sms na číslo 0910 554 995

Môže vás zaujímať

Začal sa „hybridný“ filmový festival v Toronte