Jednou vetou

Prvé letné novinky prichádzajú do Cinema City! Deväť filmov, ktoré musíte vidieť

Jún bude nabitý pestrými filmovými novinkami

autorská koláž hlavne.sk, csfd, blogspot, blogbusters, hdqwalls

Cinema City aj v júni prichádza s tými najzaujímavejšími filmovými novinkami, ktoré si nesmiete nechať ujsť. Či už vás bavia horory alebo komédie, prídete si na svoje. Dokonca Cinema City pripravil niečo výnimočné pre dámy - Ladies Movie Night. Toto nesmiete premeškať! Čítajte nižšie viac:

Neuveriteľný život Charlieho Chaplina – sklamal Hitlera aj Američanov

9. X-Men: Dark Phoenix

Žáner – akčný, dobrodružný, superhrdinovia; Krajina pôvodu – USA; Premiéra – 06.06.

Jean Greyová je najmocnejšia spomedzi študentov profesora Charlesa Xaviera. Jej schopnosti sa však začnú nebezpečne vymykať spod kontroly. Na vine sú účinky neznámej vesmírnej sily, s ktorou dôjde do kontaktu počas misie „tam vonku“.

Trháky v Cinema City: John Wick aj Godzilla. Tieto filmy nás zaujali v máji!

Jean sa mení na Dark Phoenix a jediní, kto ju môže zastaviť, sú jej najbližší. Majú však žalúdok na to, aby definitívne zastavili dievča, ktoré je pre nich rodinou? Nič iné im nezostáva.

FILM: 10 najúspešnejších kinohitov roka 2018. Koľko z nich ste videli?

8. Podfukárky (The Hustle)

Žáner – Komédia; Krajina pôvodu – USA; Premiéra – 20.06.

Zvádzanie a okrádanie mužov je umenie. A vcelku parádne živobytie. Aspoň pre okúzľujúcu Josephine (v podaní Anne Hathaway) a jej parťáčku Penny (Rebel Wilson). Láska ide bokom, tu sa totižto bavíme o riadnej kope prachov. Život podvodníčok však vôbec nie je jednoduchý. Dámy toto nesmiete premeškať s kamarátkami. Určite si nájdite čas a rezervujte miesta v kine na poriadnu babskú jazdu.

Kurt Cobain: V Nirvane hľadal slobodu od utrpenia, nakoniec mu podľahol

Zábavu s Podfukárkami si môžete vychutnať v predpremiére 18. júna v rámci špeciálnej ponuky Cinema City – Ladies Movie Night. Viac informácií nájdete na stránke Cinema City!

7. Psia duša 2

Žáner – rodinný; Krajina pôvodu – USA; Premiéra – 06.06.

Filmová novinka pre všetkých milovníkov najlepších priateľov človeka. Psík Baily, ktorý je hlavným hrdinom tohto štvornohého príbehu, má zvláštne poslanie. Jeho duša sa dokáže prevteliť do iného psíka a Baily si vždy nájde cestu naspäť ku svojmu spriaznenému človekovi.

Kráľovná Viktória sa vydala za svojho bratranca, musela ho požiadať o ruku

6. Muži v čiernom: Globálna hrozba

Žáner – akčný, sci-fi, komédia; Krajina pôvodu – USA; Premiéra – 13.06.

Muži v čiernom sú späť. Ochrancovia planéty Zem, ktorý nás nielenže zachránia pred vesmírnymi netvormi, ale zároveň rozosmejú. V hlavných úlohách sa tentoraz predstaví famózne duo známe z marvelovky Thor: Ragnarok, Chris Hemsworth a Tessa Thompson.

5. Tajný život maznáčikov 2

Žáner – animovaný, komédia; Krajina pôvodu – USA; Premiéra – 20.06.

Kto by nechcel vedieť, čo beží hlavou zvieracím miláčikom, keď ich prinesieme na návštevu k veterinárovi. A ktovie nad čím dumajú, keď do ich teritória vstúpi neznámy votrelec – dieťa.

Svetový deň vysokého krvného tlaku. Kvôli tomuto nesie prezývku tichý zabijak

4. Ted Bundy: Diabol s ľudskou tvárou

Žáner – krimi, dráma, triler, životopisný; Krajina pôvodu – USA; Premiéra – 06.06.

Sériový vrahovia sú nielen nenávidení, ale bohužiaľ aj milovaní. Zabijaci majú svojich skalných fanúšikov. Jednou z takýchto superstar hrôzostrašného krviprelievania bol aj Ted Bundy. Na svedomí má desiatky obetí, mladých žien, ktoré brutálne zavraždil a znásilnil. Pritom ho jeho okolie považovalo za milého, usmievavého muža, inteligentného a rodinne založeného. Zdanie môže niekedy klamať.

Na cestách ročne vyhasnú stovky životov. Ako tomu môžeme predchádzať?

Vraha Bundyho si vo filme zahral Zac Efron. Spolu s ním sa predstavia aj Jim Parsons (Sheldon z Teórie veľkého tresku), John Malkovich, či frontman kapely Metallica James Hetfield.

Cholesterolové monštrá, alebo súčasť zdravej diéty? Pravda o vajíčkach

3. Rodičia pod parou

Žáner – komédia; Krajina pôvodu – USA; Premiéra – 06.06.

Bláznivá komédia o rodičoch, ktorí si k dôležitým životným rozhodnutiam prizvú pohárik alkoholu a skončia v jednej šlamastike za druhou. Hlavných úloh sa chopili Salma Hayek a Alec Baldwin.

2. Yesterday

Žáner – komédia, hudobný; Krajina pôvodu – Spojené Kráľovstvo; Premiéra – 27.06.

„Nikto v dejinách nenapísal toľko hudobných hito“v! Yesterday, Let it be, Hey Jude a tak ďalej. Samozrejme, nehovorím o nikom inom ako o Jackovi Malikovi. Že ho nepoznáte? Veď to je najlepší hudobník všetkých čias! Teda… aspoň vo filme Yesterday, kde si nik okrem Jacka nepamätá piesne od kapely Beatles. Keď ich Jack predstaví svetu, všetci sú ohromení. Bláznivá komédia plná kvalitnej hudby. Čo viac si želať.

V roku 89 mohol padnúť komunizmus aj v Číne. Potom prišli tanky a začala streľba

1. Annabelle 3

Žáner – horor; Krajina pôvodu – USA; Premiéra – 27.06.

Démonológovia Ed a Lorraine Warrenovci urobia všetko preto, aby bábika Annabelle nemohla viac nikomu ublížiť. Zamknú ju v miestnosti s ostatnými nebezpečnými artefaktmi, zabezpečia posväteným sklom a dúfajú, že nenapácha ďalšie zlo. Lenže Annabelle sa podarí uniknúť a prebudiť ostatných démonov vo Warrenových dome. Desaťročná Judy, Edova a Lorrainina dcéra, nie je v bezpečí.

Fajčiari pozor! Toto sa s vaším telom stane už 20 minút po poslednej cigarete

Môže vás zaujímať

Začal sa „hybridný“ filmový festival v Toronte