Jednou vetou

Rihanna predala svoj najnovší dom za závratnú sumu! O koľko si prilepšila?

Speváčka Rihanna predala svoj dom za 2.85 milióna dolárov

foto: Glamour

Sídlo jednej z najúspešnejších speváčok súčasnosti, Rihanny sa po takmer piatich mesiacoch na trhu konečne podarilo maklérom predať. Chcete vidieť ako vyzerá luxus, ktorým sa speváčka mohla vo svojom dome obklopovať?

Vďaka sociálnym médiám je dnes nahliadnuť do sveta bohatých a slávnych omnoho jednoduchšie. No niektoré veci si však aj tak stále radi a dobre strážia v súkromí. Napríklad svojich slávnych potomkov, autá či domy. Nuž ale, niekedy sa predsa len podarí vyšmyknúť informáciám z pod prísnej kontroly.

Kto by si rád nepozrel obrázky veľkých sídiel so zaparkovanými športovými autami pred nimi? „Bežní smrteľníci“ priam horia túžbou vedieť ako si žijú ich idoly. Speváčka Rihanna má pre to očividne pochopenie, a tak nechala verejnosť nahliadnuť do jej domu!

Speváčkine biznis plány dali „realiťákom“ zabrať

Ten však barbadoská kráska nedávno predala, a teda nehnuteľnosť vo West Hollywoode už nepatrí do jej zoznamu majetkov. Aj napriek tomu, že mnohí by si mohli myslieť, že dom superhviezdy pôjde na dračku, tento 4-izbový dom dal tímu realitnej kancelárie mierne zabrať! Trvalo takmer 5 mesiacov kým ho dostali z trhu.

Dvojpodlažný dom dispinuje štyrmi spálňami, štyrmi kúpeľňami, súkromný bazén záhradným domčekom. Aj napriek tomu, že prvý maklérsky plán, prenajať dom za 16 500 dolárov mesačne nevyšiel, speváčke napokon z jeho následného predaja kvaplo pekných 100 000 dolárov k dobru. Nuž, od tejto ženy by sa mohla nejedna učiť!

V takomto parádnom dome sa mohla sexi speváčka promenádovať kedy sa jej zachcelo | foto: Glamour
Čo by ste povedali na takýto príjemný priestor s výhľadom na bazén? | foto: glamour
Tento dom je už pre Rihannu minulosťou, na konte jej však svieti o 100 000 dolárov väčšia suma | foto: glamour

Môže vás zaujímať

Instagram cenzuroval Madonnu za šírenie dezinformácií