Jednou vetou

Robo Opatovský navštívi v rámci turné 14 miest

Robo Opatovský má pre svojich fanúšikov prichystaných hneď niekoľko prekvapení

zdroj: TASR

Spevák Robo Opatovský sa chystá na stretnutie s fanúšikmi. Turné odštartuje vo Vysokých Tatrách, ďalšími zastávkami budú Nové Mesto nad Váhom (9.3.), Skalica (10.3.), Bratislava (15.3.), Nitra (16.3.), Trnava (17.3.), Banská Štiavnica (24.3.), Piešťany (6.4.), Bojnice (7.4.), Topoľčany (14.4.), Košice (26.4.), Michalovce (27.4.), Lučenec (4.5.) a Kúty (5.5.).

Robov singel Keď muž miluje ženu je mimoriadne úspešný a verí, že podobný úspech bude mať aj novinka Bezhlavo ti verím, no najviac sa teší, ako obe zaspieva v špeciálnych akustických úpravách na svojom akustickom turné.

„Minuloročné Unplugged Tour bolo veľmi úspešné, plné kluby, úžasná atmosféra a práve preto sme sa rozhodli zopakovať si to. Určite zahráme nový singel Keď muž miluje ženu, ktorý má taký úspech, že nás to až zaskočilo. Rozohral sa v rádiách a lyric video piesne sa na youtube blíži k pol miliónu pozretí.

Práve na základe tohto úspechu sme spolu s Oľgou Záblackou k piesni nakrútili aj emotívny príbehový videoklip, ktorý má takisto veľký úspech. V súčasnosti začíname promovať novú skladbu Bezhlavo ti verím s textom od vynikajúceho textára Vlada Krausza. Obe zaspievam aj na turné,“ uviedol pre médiá Opatovský.

Najväčšie hity v akustických verziách budú samozrejmosťou

Nebudú chýbať piesne Prší, Neverná, Hovorila po španielsky či Natália. Robo si na turné prizval špičkových hudobníkov a prichystal aj prekvapenie.

„Na akustickú gitaru zahrá Andrej Urminský, Štefan Bugala kraľuje vibrafónu a perkusiám a na trúbku a akordeón nás bude sprevádzať Ondrej Juráši. Na niektorých koncertoch máme aj zaujímavého hosťa – moderátora Petra „Pinďa“ Lengyela, ktorý pripravuje vtipnú „stand up comedy show“. Sám som na ňu zvedavý, bude to prekvapenie aj pre mňa,“ dodáva spevák.

Všetko pekne spolu na novom CD

Unplugged verzie Robových piesní sa fanúšikom tak zapáčili, že sa rozhodol potešiť ich aj špeciálnym albumom. „Pre veľký úspech vlaňajšieho turné som sa s kapelou rozhodol nahrať nové skladby a aj moje najznámejšie hity v akustických verziách na CD.

Na pár dní sme sa zavreli do štúdia a nahrali sme album Robo Opatovský Unplugged. Na turné bude k dispozícii aj s našimi podpismi,“ dodal na záver Opatovský. Vstupenky na koncerty sa dajú zakúpiť v sieti Ticketportal a TooToot.

Môže vás zaujímať

Instagram cenzuroval Madonnu za šírenie dezinformácií