Jednou vetou

Rodinka úžasných. Kanócz a Loj si takto vyšli s deťmi do mesta

Zuzana Kanócz a Juraj Loj si užívali rodinnú prechádzku v nákupnom centre

autorská koláž hlavne.sk, jxp

Zaznejú im kostolné zvony a povedia si konečne áno? Sú k tomu bližšie a bližšie. Herecká dvojica Zuzana Kanócz (38) a Juraj Loj (35) sú spolu vyše jedenásť rokov a koncom leta sa stali trojnásobnými rodičmi. S maličkou dcérkou si nedávno vyrazili do obchodného centra. Takto pútali pozornosť s rozkošnými deťmi na každom rohu. Pozrite sa na hviezdnu rodinku:

Zuzana Kanócz a Juraj Loj: Bábätka sa nevedia dočkať

Konečne majú čas jeden na druhého a najmä pre svoje deti. Herecký párik Zuzana Kanócz a Juraj Loj sa v lete stali po tretíkrát rodičmi. Ku Lucassovi a Izabelle pribudla začiatkom septembra Leyla. „Som neuveriteľne šťastný a moje krásavice sú obe v poriadku. Máme nádhernú rodinku a veľmi sa z toho všetci tešíme,“ reagoval Loj krátko po narodení dcérky.

Bičan s mladou priateľkou. Takto si užíva prvé dni po rozvode

Hoci sú spolu vyše jedenásť rokov a zasnúbení, do manželstva sa stále nehrnú. „Áno nosím prsteň, ale svadbu stále neplánujeme. Keď to však príde, tak príde, my sa ľúbime aj bez svadby,“ uviedla koncom prázdnin, krátko pred pôrodom Kanócz.

Hviezdu TV šou ani nespoznáte. Lujza má talent na maskovanie

Známa dvojica patrí u nás momentálne k najžiadanejším hercom. Ešte pred narodením tretieho bábätka stihla Zuzana Kanócz pre TV Joj natáčať seriál Som mama, inšpirovaný knihou Kristíny Farkašovej – Tormovej. Jej partner Juraj Loj zase niekoľko víkendov hviezdil v markizáckej speváckej šou Tvoja tvár znie povedome.

Nenápadná. Takto nakupuje SuperStar

„Obaja si teraz užívajú jeden druhého a obaja trochu zvoľnili tempo. On je rád, že môže byť teraz viac s deťmi a pomáhať aj Zuzke v domácnosti,“ uviedol pre hlavne.sk zdroj blízky hereckej dvojici, ktorý uviedol, že Loj si zároveň nedávno vydýchol. „Juraj spočiatku obrovsky bojoval s tými prevlekmi, že je raz žena, alebo roker, ale napokon to hodil za hlavu a veď publikum mu aplauzom dalo jasne najavo, že to odspieval super,“ uzavrel náš zdroj.

Prezidentská kandidátka Drobová bojuje o voličov veľmi netradične

Čerství trojnásobní rodičia si pred pár dňami vyrazili do nákupného centra a fanúšikovia ich doslova obklúčili. Pozrite sa na to, ako pútali pozornosť na každom rohu.

FOTOGALÉRIA (kliknite na miniatúry):

Pridajte sa k nám na facebooku – viac informácií nájdete TU

Môže vás zaujímať

Začal sa „hybridný“ filmový festival v Toronte