Romantický Valentino: V Paríži predstavil dokonalú kolekciu

Valentino

autorská koláž hlavne.sk, TASR

Čipky, kvety, sochy milencov či básne - prehliadka Valentino s kolekciou na jeseň/zimu 2019 nenechala návštevníkov chladných ani tentokrát. Fotografie a video jedinečnej prehliadky si pozrite na konci článku!

Chcete dostávať viac podobných článkov? Stačí sa prihlásiť na náš bezplatný Newsletter. To najlepšie za posledných 7 dní príde priamo na Váš e-mail. Viac informácií nájdete TU

Valentino z kolekcie jeseň/zima 2019-2020 | Zdroj: TASR

VIDEO: Bláznivá špecialita z Talianska. Jedli ste už vysmážaný vzduch?

Pierpaolo Piccioli, umelecký riaditeľ módneho domu Valentino opäť neprekvapil. V Paríži iba tento víkend s módnym domom Valentino predstavil kolekciu zameranú na lásku, čo bolo návštevníkom jasné z každého drobného detailu. Cítim, že ľudia hľadajú emócie a sny, nie však vzdialené sny, vyhlásil Piccoli. Kolekciu obohatil o nežné, romantické detaily – potlač sochy milencov z neoklasicistického obdobia, ruže v pop-punkovom štýle, čipky či drobné látkové kvety.

FOTO: Luxusné módne kúsky na jar a leto. To musíte vidieť

VIDEO ( kliknite na náhľad ):

 

Romantickú kolekciu opísali návštevníci ako Valentino efekt a charakterizovali ju troma slovnými spojeniami: dramatický objem, zasnívané farby a majestátny romantizmus. Lásku sa Valentino rozhodol umocniť romantickými básňami od štyroch básnikov: Grety Bellamacina, Mustafu The Poet, Yrsy Daley-Ward a Roberta Montgomeryho. Básne potlačil na vnútornú stranu topánok, kabeliek a kabátov tak, aby ich videla iba osoba, ktorá má kúsok oblečený na sebe.

FOTO: Pocta Lagerfeldovi. Milánsky Fashion week vám vyrazí dych

Jednoduchosť strihov, kombinácie výrazných a jemných farieb, romantické, ale aj silné detaily a výrazné doplnky zanechali na návštevníkoch obhliadky výborný dojem. Teraz je však rad na vás. Pozrite si fotografie najkrajších modelov v galérii. Obliekli by ste si takéto módne kúsky, alebo by ste radšej ostali pri jednoduchej „klasike“?

FOTOGALÉRIA  ( kliknite na miniatúry ):

FILM: 10 najúspešnejších kinohitov roka 2018. Koľko z nich ste videli?

 

Môže vás zaujímať

Šťastný nový rok ovládol kiná, na konte má vyše 56-tisíc divákov