Jednou vetou

Romantik: Pozrite sa, koho zlákalo rozkvitnuté pole

Kto vybehol takto zapózovať do májového poľa?

autorská koláž hlavne.sk, Instagram AD

Bude z neho flórista, agronóm, alebo naďalej spevák? Mení profesiu alebo si len odbehol do poľa? Dokonca by mohol byť aj modelom pre módny katalóg na kolekciu leto/jeseň 2018. Pozrite sa, ktorý známy hlas si takto vybehol zapózovať do májového poľa.

Zatiaľ, čo niektorých alergikov rozkýcha len pohľad na fotografiu rozkvitnutej prírody, on si môže behať bez problémov v poli. Jemu Facélia vratičolistá neprekáža. Pekne sa s ňou vyfotil, ako do módneho časopisu.

Piknik v Bratislave? Toto je pripravené na hrade…

V tomto období patrí medzi hlavné alergény tráva, pŕhľava, topoľ, vŕba, skorocel či agát, baza aj vysadené krmivá a obilniny. Adam Ďurica, ktorý aktuálne boduje v hitparádach a rádiovom éteri s pesničkou Jazero (vypočujte si nižšie), si vybehol trochu oddýchnuť do prírody, žiadne z uvedených rastlín ho nedráždia.

Provensálsko v Hlohovci

Pri pohľade z diaľky na fotografie to môže pripomínať levanduľové polia v Provensálsku, avšak zábery vznikli neďaleko miesta, kde pôsobil a vyrastal – Hlohovca a práve tam mu učarovala spomínaná rozkvitnutá Facélia (využíva sa najčastejšie ako krmivo).

Kto sa takto usmieva od detstva? Určite ju poznáte!

Obľúbený spevák by sa však pokojne uplatnil aj ako model pre módny časopis s kolekciou leto/jeseň 2018, alebo na propagačné materiály poľnohospodárov, či plagát lákajúci na známu výstavu kvetov, čo poviete?

Pozrite si fotogalériu (kliknite na miniatúry):

Futbalista Ďurica: Dobieha, čo nestihol v Turecku?

Aktuálne v rádiách a hitparádach Adam Ďurica boduje s pesničkou Jazero, vypočujte si ju:

Peter Lipa oslávi životné jubileum koncertom

Môže vás zaujímať

Začal sa „hybridný“ filmový festival v Toronte