Jednou vetou

Rozkošná vtáčia rodinka je hviezdou internetu

Agapornis je rod afrických papagájov, v ktorom je zahrnutých až deväť druhov.

autorská koláž hlavne.sk, instagram.com/mosiescritters/

Je to láska ako hrom. Z nej by sme si všetci mohli brať príklad. Len 19-ročná Maura si minulý rok zadovážila farebného papagája. Ten bol však smutný, ale dlho netrvalo a bolo mu v klietke veselšie. Pozrite sa, akú radosť robí svojej majiteľke, ale aj fanúšikom na internete. (foto a video nižšie v článku)

Myslíte v lete na svojich havkáčov? Aj takéto osvieženie ich poteší

Je to doslova farebný príbeh o veľkej láske. Túto vtáčiu rodinku milujú tisícky fanúšikov na internete. Za všetko môže len 19-ročná študentka z Ameriky, ktorá si kúpila minulého agapornisa. Tento druh afrického papagája však nedokáže žiť sám, o čom svedčí aj jeho správanie, ktoré hneď dal najavo novej majiteľke.

Mám chuť na oriešok! Kto si takto smelo pýta?

Spočiatku bol veľmi smutný, preto sa Maura rozhodla mu prikúpiť vtáčiu kamošku do klietky. Kiwi, ako pomenovala svojho papagája, tak mal zrazu „parťáčku“ Siouxsie. Odrazu sa domom začal ozývať ich typický vtáčí spev, hrkútali si ako dve hrdličky a dnes majú takúto rozkošnú rodinku. (foto nižšie v článku)

Chceš byť ako Adela? Imidž za pár stoviek

Celý príbeh vtáčej lásky majiteľka papagájov zdieľa na sociálnych sieťach a získal si srdcia tisícok fanúšikov, ktorí dennodenne sledujú, čo majú Kiwi a Siouxsie nové. Predčasom sa im totiž narodili štyri mláďatká. Zo záberov je hneď jasné, kto je po kom. Pozrite sa na to, nie je to rozkošná rodinka?

FOTOGALÉRIA (kliknite na miniatúry)

What do you suppose they are saying???

A post shared by Kiwi & Siouxsie (and friends) (@mosiescritters) on

 

Môže vás zaujímať

Dosť bolo jedenia a leňošenia. Cvičenie ako novoročné predsavzatie funguje takto