Jednou vetou

Rytmus so symfonickým orchestrom pridávajú druhý koncert

"Rytmus" Patrik Vrbovský

zdroj: TASR

Pripravovaný koncert Rytmusa so symfonickým orchestrom vyvolal nevšedný záujem. Ten je tak veľký, že jeden nestačí. Tri a pol mesiaca pred týmto špeciálnym vianočným eventom je totiž vypredaných 90 percent lístkov.

Organizátori sa preto rozhodli vyjsť v ústrety fanúšikom a pridať ešte jeden koncert. Oba koncerty budú 26. decembra v Incheba Expo Aréne, pridaný koncert však v skoršom čase, už o 16.30 h. Ten druhý, pôvodný, začne o 21. hodine.

„Potvrdzuje sa, že sme spravili správny krok v správnom bode mojej kariéry. Tento projekt som mal v hlave už niekoľko rokov dozadu, ale oplatilo sa byť trpezlivý. Úprimne sa z toho teším,“ vraví Patrik „Rytmus“ Vrbovský.

„Bolo pre nás neuveriteľným zistením, aký je dopyt po tomto koncerte. Mať skoro vypredané tri a pol mesiaca pred koncertom je krásny pocit. No zároveň sme si uvedomili, že jedným koncertom dopyt ľudí neuspokojíme a preto pridávame ďalší,“ dodáva riaditeľ organizátorskej agentúry Evency Marko Šebesta.

Patrikovo publikum dospelo a chce ho vidieť v novej rovine

„Ukazuje sa, že Patrikovo publikum je už dospelé a chce ho vidieť v rovine, v akej ho doteraz nepoznalo. Pochopte, značná čas jeho fanúšikov sú dnes už otcovia a žijú rodinný život. Dospeli spolu s ním a chodiť na koncerty do klubov a stretávať sa s mladšou generáciou im nie je veľmi po chuti,“ dodáva Šebesta.

Rytmusove najväčšie hity pre tento projekt upravoval klavirista, skladateľ a aranžér Ľuboš Šrámek. Projekt bude režírovať uznávaný Pavol Hudák. Aj tieto mená sú zárukou, že tento Rytmusov špeciálny vianočný darček bude niečím, čo Slovensko ešte nezažilo.

Vstupenky sú len na sedenie, k dostaniu sú v sieti Ticketportal.sk. TASR informovala PR manažérka agentúry Propaganda House Eva Sládková.

Môže vás zaujímať

Začal sa „hybridný“ filmový festival v Toronte