Jednou vetou

Šialené! Viac ako 1000 ľudí zažije svoju životnú transformáciu! Pridaj sa k nim v Bratislave!

Andy Winson pomáha ľuďom zmeniť ich životy

autorská koláž hlavne.sk, archív Andy Winson

Chodili po skle a ohni a teraz majú skvelý život! Historická príležitosť pod vedením mentora svetového formátu už čoskoro v Bratislave! Dosť bolo depresií, smútku a stagnácie! Blížia sa 3 dni, ktoré v minulosti zmenili život stovkám ľudí. Skvelou správou je, že táto historická príležitosť sa onedlho znova zopakuje.

FOTO: Vymení raketoplán? Ivan Bella si obzeral jachty a karavány

Dosť bolo depresií, smútku a stagnácie! Blížia sa 3 dni, ktoré v minulosti zmenili život stovkám ľudí. Skvelou správou je, že táto historická príležitosť sa onedlho znova zopakuje. A navyše, v Bratislave!

Herečka Karin Haydu: Prišla jar, treba doplniť šperkovnicu a urobiť si radosť

Na úvod si predstavte situáciu: Aké by to bolo, už za 72 hodín, skoncovať so svojimi problémami a strachmi?! Prútik Harryho Pottera v tomto prípade, nie je vôbec potrebný! Zvládnete to ľavou zadnou pod vedením skúseného mentora v oblasti ľudského potenciálu a prosperity Andyho Winsona a sily psychológie!

Knihy nestrácajú na popularite! Títo autori a žánre stále letia.

Tréning Objav Svoju Silu v minulosti absolvovali stovky ľudí. Ich spätná väzba dnes hovorí za všetko: Zlepšili sa im vzťahy, naštartovali raketovú kariéru a našli svoj vnútorný potenciál.

Prečo je tento transformačný tréning tak jedinečný? Spýtali sme sa na to priamo jeho tvorcu, Andyho Winsona:

“Väčšina ľudí vo svojom živote o niečom sníva. Tréning Objav Svoju Silu je jeden z mojich najtransformatívnejších. Počas troch dní prejdú jeho účastníci procesom, vďaka ktorému sa dokážu odpútať od minulosti a postaviť sa tomu, čo v ich živote nefunguje. Jednoducho si dokážu zmeniť život od základov.”

FOTOGALÉRIA: (kliknite na miniatúry)

FOTO: Zmizlo vám jedlo na tanieri? Možno to bol tento lietajúci hladoš

Je pravda, že na tréningu chodia ľudia po skle, či žeravých uhlíkoch a dokážu sa zbaviť fóbie na počkanie?

“Áno, je to pravda. Ľudia prichádzajú na tréning so strachmi a fóbiami a po troch dňoch odchádzajú – bez nich. Skvelou správou je, že sa ich dokážu zbaviť už behom pár minút. Ľudia môžu následne demonštrovať svoje víťazstvo tak, že prejdú cez sklo, či oheň. “

FOTO: Spišák a Valúchová si užívali kočíkovanie. Okolo svojho drobčeka robia stále tajnosti

Andy, komu tréning môže reálne pomôcť?

“Ľuďom, ktorí túžia po lepšom živote. Ktorí potrebujú energiu, zlepšiť si vzťahy, zdravie, chcú zarábať viac, uzavrieť minulosť a začať žiť naplno svoj život. Bez limitov a strachu.”

Na čo sa ľudia na tréningu okrem svojej životnej transformácie môžu ešte tešiť?

“Energiou nás “nadopuje” známa slovenská tanečníčka Aron MITU Tesfaye s jej Jamajskými tancami. Užijeme si luxusné spojenie herečky a speváčky Lenky LeRa Rakar a legendy Pala Drapáka. Prídu aj LADY COLORS – jedinečné spevácke trio: Lenka LeRa Rakar, Kristína Mečko a Majka Lechmanová. Pripojí sa aj exotická soulová speváčka Kristína TRAN, ktorá láme hitparády v rádiách. A ďalší…”

Viac informácií o tréningu, skutočné príbehy ľudí a to, ako sa na tréning dostať, sa dozviete TU , ak by ste chceli vedieť, ako to vyzerá priamo na tréningu, pozrite si toto 2-minútové video:

Pridajte sa k nám na facebooku – nájdete nás TU

Môže vás zaujímať

Začal sa „hybridný“ filmový festival v Toronte