Jednou vetou

Sku***ne vás milujem, ale nič nebude! Nicki Minaj zrušila koncert v Bratislave

Americká raperka Nicki Minaj vystupuje na udeľovaní ocenení MTV Europe Music Awards (EMA) v Bilbao 4. novembra 2018.

foto: TASR

Veľké sklamanie pre všetkých fanúšikov svetoznámej speváčky. Americká raperka Nicki Minaj, ktorej koncert sa mal konať v piatok (22. 2.) na štadióne Ondreja Nepelu v Bratislave skončil obrovským fiaskom. Po hodinách čakania vyšla hviezda na pódium, aby povedala, že nič sa nekoná! Pozrite sa nižšie, koho zrušený koncert naštval aj aká recesia koluje internetom.

Opustila nás módna ikona: S Karlom Lagerfeldom sa lúči celý svet

Niektorí na ňu čakali pod pódiom aj nekonečných päť hodín, aby videli svoju obľúbenú hviezdu naživo v Bratislave. Americká speváčka Nicki Minaj (36) nakoniec vybehla zo zákulisia, pozdravila fanúšikov, avšak koncert sa nekonal. Dôvod?

VIDEO: To musíte vidieť! Takto oslávili Čínsky Nový rok v Londýne

„Sorry za to čakanie. Nevedia mi zapojiť výťahy, aparatúru, techniku, aby show mohla začať. V hale nie je dostatočné elektrické vybavenie. Sk***ne vás všetkých milujem, je mi to ľúto. Urobím všetko preto, aby som sa sem ešte niekedy vrátila,“ vyhlásila svetová raperka v piatok neskoro večer na štadióne Ondreja Nepelu v Bratislave, kde sa mal koncert uskutočniť.

FOTO: Udeľovanie BRIT awards prinieslo prekvapenia

Pred halou a v okolí bolo vidno parkovať nielen autá s bratislavskými špztkami, či iných slovenských miest. Na hviezdu sa prišli pozrieť aj priaznivci z Rakúska, či Maďarska a Česka.

Toto vyhlásila čakajúcemu davu Nicki Minaj v Bratislave. UPOZORNENIE: Video obsahuje vulgarizmy

View this post on Instagram

Gutted. Heart broken. I can’t believe my fans sometimes. After waiting for hours & hours, they still tried to be understanding. Production was told the building does not have the power to facilitate my lifts (which don’t only move me below & very VERY high above the stage, but also move all our props, furniture, dancers, band, etc.), our lighting rig, fog, cryo, confetti, movies/visuals. They’d get the show powered up then the breaker would basically trip after a few mins. Juice WRLD & I waited while they did this over & over for 3 hours. Some of my fans came from Austria, Nigeria, etc. I met w/a lot of them & they had the best, sweetest energy. I’m so disappointed. Slovakia, I love you so much & I’ll do everything in my power to get back to you as soon as I can. I think the venue/promo team probably didn’t expect a rap show to have such over the top production. We run the risk of someone getting hurt if we start the show & smthng malfunctions mid-show. Sorry we couldn’t have a great night together. We’ll be in Poland on Sunday @ a building that can facilitate our show. ♥️??

A post shared by Barbie® (@nickiminaj) on

Americká speváčka je momentálne na svojom turné a hlavné mesto malo byť druhou zastávkou v nabitom diári koncertov, ktoré sú naplánované do viac ako 20 európskych miest. Posledný koncert z tejto série odohrá 28. marca v Ženeve.

FOTO a VIDEO: Zabudnite na Nivy v Bratislave. Úplne sa menia. Boli sme sa tam pozrieť pár hodín pred uzavretím

Na show sa tešila mimo iných aj  Zuzana Plačková a tá si veru nedávala servítku pred ústa nad vzniknutým trapasom:

Počasie na hojdačke vyhnalo von snežienky. Pozrite sa, kde všade už rastú

Vzniknutú situáciu využili aj milovníci recesie. Na sociálnej sieti sa začala šíriť pozvánka na údajne náhradný koncert. „Koncert kráľovnej rapu Nicki Minaj v Bratislave sa po hodinách zrušil, no exkluzívne sa presúva do nových priestorov. Príďte čakať (orientačne o 20:00) pred Atómovú elektráreň Jaslovské Bohunice a zažite tak neopakovateľný zážitok. Predskokanom bude Božana a Majk Spirit ako jej predskokan,“ píše sa v pozvánke o neexistujúcom podujatí na facebooku.

Recesia na koncert Nicki Minaj v Bratislave | foto: facebook

MOTO: Na Slovensko prifrčí ďalšia automobilová legenda

Známy internetový portál, cez ktorý si ľudia často kupujú vstupenky na rôzne podujatia pritom eviduje udalosť ako „odohraný“ koncert.

Podľa známeho portálu je koncert odohraný a nie zrušený

TIP: Chceš byť ako Adela? Imidž za pár stoviek

Na zrušené vystúpenie americkej rapovej hviezdy reagovali aj organizátori oficiálnym vyjadrením pre všetkých fanúšikov:

„Zimný štadión Ondreja Nepelu spĺňa všetky technické štandardy a agentúra XL promotion dodržala všetky podmienky zaslané produkciou Nicki Minaj. Koncert sa neuskutočnil výlučne z neprofesionality tímu Nicki Minaj. Uskutočnili sme množstvo veľkých svetových produkcií ako Rammstein, Depeche Mode, Eros Ramazzotti, Lenny Kravitz, Onerepublic a iné. Zimný štadión Ondreja Nepelu spĺňa všetky podmienky k uskutočneniu takéhoto typu koncertu.Vstupenky sa budú preplácať v plnej výške. Informácie o postupe vám oznámime čoskoro,“ uvádza sa v stanovisku organizátora.

FOTO: Pracovný frmol? Toto jedlo mi dobíja baterky, odkazuje herec Braňo Deák

Môže vás zaujímať

Vraždy v Bastii najsledovanejším programom vo večernom programe televízií