Skupina Medial Banana vydáva vinylovú LP Rockin‘ It

Predobjednávky podpísaných vinylov prebiehajú už teraz, aby stihli fanúšikom pristáť priamo pod vianočný stromček.

zdroj : TASR, foto : Facebook

Novú LP Rockin' It aj vianočný koncert dostanú pod stromček fanúšikovia skupiny Medial Banana. Čo rok, to release sa stalo pekným vianočným zvykom a darčekom pre fanúšikov tejto obľúbenej kapely. Ani tento rok to nebude inak a 22. decembra sa v bratislavskom klube MMC dočkajú krstu vinylu Rockin' It, ktorý v týchto dňoch vychádza pod značkou Reggae Callin' Records.

O poctivý sviatočný náklad dobrej muziky určite nebude tento posledný predvianočný piatok núdza. Na pódiu sa o support postará kapela Konekshan hrajúca vlastné aj prevzaté kúsky z reggae a dub scény, Selecta Zugree či ostrieľaný DJ Simple Sample.

Čestná úloha krstného otca tentokrát pripadla dídžejovi Gogovi, ktorý sa producentsky podpísal pod dve skladby z albumu. Na cestu z Prahy sa k nemu pripojí aj speváčka Sista Carmen, návštevníci sa teda môžu tešiť aj na krátky koncert United Flavour a unikátne spojenie s Medial Banana.

V poradí druhý štúdiový album s hitmi ako Nemôžem prestať, Káva, Čerstvý vzduch, Bomboclaat či rovnomenným trackom Rockin‘ It predstavil chalanov z Medial Banana ako muzikantov so silným medzinárodným potenciálnom.

Viacero výborných anglických trackov a hostia ako Micah Shemaiah, Spectacular & Infinite či Deadly Hunta však nič neubrali na ich zmysle pre humor a zabavia v prvom rade slovenských poslucháčov.

Predobjednávky podpísaných vinylov prebiehajú už teraz, aby stihli fanúšikom pristáť priamo pod vianočný stromček.

Môže vás zaujímať

Po dlhom boji s rakovinou zomrela speváčka skupiny Roxette