Skupina Živá Voda sa predstaví na vianočnom koncerte

Skupina Živá voda sa predstaví na vianočnom koncerte 13. decembra v bratislavskom Majestic Music Clube. Živá voda, to sú: basový gitarista Paľo Horváth, ktorý sa vracia na rockové pódiá, nemenej známy gitarista Peter Peci Uherčík a bubeník Igor Teo Skovay.

Koncertný večer otvorí skupina Aces, jeden z kandidátov na titul Objav roka, hrajúca elektrizujúci old school heavy blues rock, s charizmatickým frontmanom Tomom Michalčákom.

Ďalším hosťom bude legendárny gitarista a autor Fero Griglák, ktorý nielen stál za úspešným aranžmán nesmrteľného hitu Loď do neznáma, ktorá na koncerte v špeciálnej úprave zaznie, ale aj za viacerými skladbami z albumu Magma, ktoré má Živá voda zaradené v programe.

V závere koncertu si za druhú sadu bicích sadne Peciho mladší brat Martin, ktorý so spomínanými hudobníkmi štúdiovo aj koncertne spolupracoval v minulosti. Vianočnú atmosféru doplní, samozrejme, aj koleda.

Návrat Paľa Horvátha na koncertné pódia sa začal pred vyše troma rokmi

Na koncerte pri príležitosti 30. výročia založenia skupiny Tublatanka čakal pred vchodom do MMC klubu textár a exmanažér tohto ikonického tria na bývalého speváka a basgitaristu.

S Paľom Horváthom sa potom spojil rocker telom aj dušou, gitarista a skladateľ Peter Peci Uherčík, autor nielen kultovej skladby Loď do neznáma, ale aj titulov z vysoko ceneného albumu Magma. Prvé spoločné vystúpenie v dome kultúry Nivy v máji 2016, kde trio doplnil do údernej zostavy bubeník Igor Teo Skovay, dopadlo nad očakávanie.

Uplynul ďalší rok a krst ohňom na festivale v Prešove dopadol dobre, rovnako koncerty v dôležitých kluboch. Na rok 2018 je pripravený limitovaný počet termínov pre usporiadateľov, ktoré sa utešene zapĺňajú.

Môže vás zaujímať

Po dlhom boji s rakovinou zomrela speváčka skupiny Roxette