Jednou vetou

VIDEO: Skvelá správa pre fanúšikov. Seriálový hit Most! z Česka mieri na Slovensko

Hlavné hviezdy nového českého seriálu

autorská koláž hlavne.sk, Česká televize

Ani samotní tvorcovia nečakali taký ošiaľ. Osemdielny komediálny český seriál Most! láme čísla sledovanosti a každý pondelok si získava viac a viac divákov. V týchto dňoch však končí, ale hlavu hore! Už čoskoro si bláznivé, no i neraz bizarné situácie, v ktorých sa ocitnú jednotlivé postavy, budú môcť vychutnať diváci na Slovensku.

FOTO: Pracovný frmol? Seriálový otecko Braňo Deák si týmto jedlom dobíja baterky…

Český scenárista Petr Kolečko zrejme ani vo sne netušil, aký televízny hit vymyslí. Pritom námet na súčasný seriálový hit Českej televízie sa zrodil vo svojráznej sídliskovej krčme, kde sa odohráva aj časť osudov, či scén jednotlivých postáv.

Sku***ne vás milujem, ale nič nebude! Nicki Minaj zrušila koncert v Bratislave

„Je tam zachytený život úplne bežných ľudí a ich súčasné problémy. Miešajú sa tam scény plné rasizmu, homofóbie aj sexu. Využívajú sa súčasné prvky humoru a tým je to celé veľmi výnimočné. Ľudia môžu mať veľmi odlišné názory a pocity. Niektorých si vôbec nezíska, časť sa môže cítiť až pohoršene, ale to najskôr u starších ľudí,“ hovorí filmový kritik Kamil Fila.

FOTO a VIDEO: Zabudnite na Nivy v Bratislave. Úplne sa menia. Boli sme sa tam pozrieť pár hodín pred uzavretím

Internetom fanúšikovia šíria najpopulárnejšie scénky a hlášky zo seriálu:

FOTO: Šéf americkej diplomacie na Slovensku. Pozrite sa, na čom priletel

Týždenne seriálový hit sledovalo vyše 1,5 milióna divákov, ktorí potom o hláškach, ktoré v ňom padli, čulo diskutovali na sociálnych sieťach. Jednou z hlavných postáv je Franta, ktorú si zahral herec Zdeněk Godla (43). Toho seriál doslova z noci do rána vystrelil a stal sa u susedov v Česku stal hviezdou. Ponuky na filmovačky a účinkovanie sa mu teraz sypú ľavou-zadnou. Avšak jeho cesta k úspechu nebola jednoduchá.

Exkluzívne: Markizák Boris Pršo. Je mu dobre a toto najnovšie chystá!

V minulosti si prešiel trpkým obdobím, keď si odsedel 5 rokov za lúpežné predpadnutie. Dnes vedie usporiadaný život v Chomutove, odkiaľ pochádza a vychováva s manželkou tri deti. „Ani tomu nedokážem uveriť, aká hviezda sa zo mňa stala, ale ostávam nohami na zemi. Dostávam rôzne ďalšie ponuky teraz, za čo som vďačný. Ľudia ma zastavujú, všeličo sa ma pýtajú, je to úžasné,“ povedal s pokorou nedávno Z. Godla v show Jana Krausa.

Ostrieľaný herec a komik sa na revanš vyjadril, že by sa so seriálovou hviezdou stretol rád aj na filmovom pľaci. A čo ešte? Pozrite si video nižšie:

Legendárna Ada Straková sa teší na obrazovky

Dobrá správa pre divákov na Slovensku, ktorých tiež dostala nedávna novinka Českej televízie! Na jar by sa mal objaviť na obrazovkách TV JOJ. „Určite sa nájdu kritici, ktorým seriál nesadne, ale rozhodnutie získať seriál padla kvôli číslám sledovanosti a tie sú vynikajúce. Nemôžete všetkým ulahodiť. Je to obrovský hit a na Kolibe majú radosť, že kúpili práva. Určite to bude aj na Slovensku pecka a možno časom niekoho inšpiruje ušiť na naše pomery niečo podobné,“ uviedol hlavne.sk zdroj z prostredia televízie.

Staňte sa fanúšikmi nášho facebooku – nájdete nás TU. Ďakujeme za každý like alebo share

Môže vás zaujímať

Vraždy v Bastii najsledovanejším programom vo večernom programe televízií