Jednou vetou

Skvelá zábava po celý deň. V Urpineri to žilo!

Banskobystrický pivovar Urpiner otvoril dvere všetkým svojim fanúšikom, 22. 9. 2018

autorská koláž hlavne.sk

Kto nemohol, alebo nestihol, môže ľutovať. Každý si prišiel na svoje. Banskobystrický pivovar pripravil opäť nezabudnuteľné momenty počas Dňa otvorených dverí 2018. My sme boli pri tom a pozrite sa, čo všetko zažili fanúšikovia Urpiner.

Ochutnajte jedinečné pivo už túto sobotu!

„Opäť nesklamali a len potvrdili, že sa vždy vedia postarať o skvelú zábavu,“ zhodujú sa mnohí návštevníci Banskobystrického pivovaru, ktorí si uplynulú sobotu nenechali ujsť Deň otvorených dverí 2018. Skalných fanúšikov ranné mraky neodradili, ale naopak popohnali, aby si našli dobré miesto na posedenie v areáli pivovaru s priateľmi a rodinou, kde bol pripravený po celý deň pestrý program.

Slovensko získalo zlatú európsku pivnú hviezdu

Milovníci piva si nenechali ujsť tradičné a každým rokom viac žiadané exkurzie po pivovare. Aspoň takto mohli nahliadnuť doslova do kuchyne, kde sa pripravujú suroviny, varí, skladuje a balí výnimočné slovenské pivo Urpiner.

Krimi príbehy, z ktorých doslova mrazí. Veď sú zo severu

Na nádvorí boli pripravené dynamické ukážky záchranárov, prehliadka zásahu policajtov, nechýbali ukážky práce hasičov, predstavili sa sokoliari Kráľa Svätopluka, pre deti boli pripravené jazdy na koníkoch, ako aj ďalší program a dokonca pre dámy líčenie značkovou kozmetikou. článok pokračuje pod videom

Na hlavnom pódiu sa predstavilo niekoľko hudobných hostí. Program otvoril Univerzitný folklórny súbor Mladosťrocková formácia Marlett. Ku dobrej zábave aj tancu pod pódiom prispela Country skupina Vodopád, ktorá tento rok oslávila 35. výročie vzniku a na fajnovej atmosfére v Urpiner pridali aj chytľavé evergreeny v podaní talentovaných členov skupiny Slovak Tango. Hlavná časť popoludní patrila avizovanému headlinerovi – skupine HEĽENINE OČI, ktorá zároveň pokrstila svoj najnovší album skutočne netradične, aplauzom prítomných fanúšikov.

Ochutnajte našu vtipnú ČALAMÁDU

Všetkých návštevníkov podujatia prišli z pódia osobne pozdraviť aj predseda predstavenstva Banskobystrického pivovaru Branislav Cvik a podpredseda predstavenstva Ľubomír Vančo, ktorí zároveň predstavili trofej, získanú len nedávno za prvé miesto na súťaži Pivo Českej republiky 2018 (vyhrali s pivom Urpiner Dark 11). Zamestnancom pivovaru poďakovali za spoluprácu na príprave tejto obľúbenej akcie a návštevníkom za vytvorenie jedinečnej atmosféry. pozrite si nižšie fotografie

Popri vystúpeniach na hlavnom pódiu si v prestávkach mohli zmerať fanúšikovia Urpiner svoje sily. Nielen páni, ale aj dámy sa zapájali do súťaží – držanie litrového krígľa naplneného výnimočným slovenským pivom, alebo pitie na čas. Pozrite si viac v galérii. (zdroj foto: Urpiner)

FOTOGALÉRIA (kliknite na miniatúry)

Môže vás zaujímať

Začal sa „hybridný“ filmový festival v Toronte