Jednou vetou

Slnko svieti, voda láka: Ktorého herca vylákali jarné lúče na terasu?

Známy herec sa vybral užiť si prvé jarné lúče k nábrežiu Dunaja
Konečne svitá na lepšie časy! Alebo aspoň na teplejšie...Prvým jarným lúčom neodolal ani obľúbený slovenský herec a zamieril na drink k Dunaju. Na čerstvom vzduchu a slnkom zaliatej terase si spokojne vychutnával príchod jari.

Nábrežie Dunaja pomaly ale isto začína plniť svoje terasy slnkuchtivými návštevníkmi. Relaxom s drinkom na terase počas prvých jarných dní nepohrdol ani sexsymbol a idol mnohých slovenských žien, Ján Koleník, ktorý si takto vychutnával dlho očakávané letné dni.

Aj keď si J. Koleník na drink do Eurovey zrejme len odskočil od svojich pracovných povinností v divadle, z budovy nového SND, ktoré je v tesnej blízkosti tohto nákupného centra, na „zjarnievanie“ bol očividne dokonale pripravený. Šál či dlhé rukávy svalnatý herec nechal doma.

Tesné tielko obopínajúce svaly a slnečné okuliare sa na takýto jarný deň perfektne hodili. Ak sa Vám po týchto fotkách zacnelo ho vidieť aj naživo, okrem promenády pri Dunaji ho môžete aktuálne vzhliadnuť v niekoľkých inscenáciách SND, ako napríklad Atigona, Veselé paničky windsorské, Bál či Bačova žena.

Herec si vychutnával drink a prvé teplé dni tohto roku
Chvíľka pre seba mu prišla určite vhod

Môže vás zaujímať

Začal sa „hybridný“ filmový festival v Toronte