Jednou vetou

Slovenská Cruella de Vil. Toto Cibulková naozaj prehnala!

Dominika Cibulková si kožuchom z opice poriadne zavarila

autorská koláž hlavne.sk, instagram, Walt Disney

Fanúšikovia ju poriadne zotreli. O tom, že má talent okrem športu aj na módu je o našej najúspešnejšej tenistke dlhodobo známe. Dominika Cibulková (29) to však tentoraz naozaj prepískla. Domi, toto si radšej ani nečítaj!

Chcete dostávať viac podobných článkov? Stačí sa prihlásiť na náš bezplatný Newsletter. To najlepšie za posledných 7 dní príde priamo na Váš e-mail. Viac informácií nájdete TU

Má talent nielen na úžasné výsledky na kurtoch, ale miluje aj módu. O tom, že Dominika Cibulková má cit pre štýl a vyberavý vkus je dávno známe. Tentoraz ši však poriadne zavarila. Za všetko môže fotka, ktorú zverejnila na sociálnej sieti. Pochválila kožuchom z opice a fanúšikovia jej to hneď natreli!

FOTO: Na vianočné trhy si vybehli aj známe tváre. Takto si vychutnali dobroty a náladu!

Jej počin si všimli aj aktivisti na profile Eko_inak a na adresu Cibulkej sa sputila lavína kritiky. „Čo sa musí stať človeku keď má potrebu nosiť na sebe kožuch z opice. Prečo dokáže byť tak krutý, iba kvôli spoločenskému postaveniu? Prečo sa cíti športovkyňa o niečo viac v kožušine, ktorú nepotrebuje? Keď vie, že pri výrobe zomierajú desiatky stovky živých tvorov, ktoré žili biedny život, týrané len aby si tento „luxus“ niekto kúpil a cítil sa v ňom ..krajšie?lepšie? hodnotnejšie?“ uviedla stránka Eko_inak.

Komentáre na sociálnej sieti | Foto: facebook

Speváčka Emma Drobná na nákupoch. Čo si nakoniec vybrala?

Svojim počinom Cibulková pripomína známu Cruellu de Vil z rozprávky 101 dalmatíncov, ktorá bola známa nosením kabátov z kože dalmatíncov.

Inšpirujte sa a čakanie na Vianoce si skráťte poznávaním plným zážitkov

Pod príspevkom sa objavili stovky komentárov. Prevažná väčšina ľudí Cibulkovú komentovala negatívne, dokonca až vulgárne – objavilo sa však aj pár výnimiek, ktorým kabát z pravej kožušiny nevadil. Posúďte sami:

FOTOGALÉRIA (kliknite na miniatúry):

MOTO: Kto sa stane víťazom súťaže Auto roka 2019?

Môže vás zaujímať

Začal sa „hybridný“ filmový festival v Toronte