Jednou vetou

Slovensko má novú nevestu roka. Pozrite sa, ako bolo na svadobnom veľtrhu

Víťazkou titulu Nevesta roka 2017 sa stala kráska s exotickým menom
V rámci najväčšej udalosti pre nadchádzajúce nevesty, 13.ročníka najväčšieho Svadobného veľtrhu na Slovensku, sme mohli spoznať tú najkrajšiu do bielej zaodetú dámu za uplynulý rok. Slávnostné vyhlásenie prebehlo minulý týždeň, nevesty si odniesli okrem dobrého pocitu aj množstvo krásnych cien.

V piatok a v sobotu 9. a 10.2.2018 sa bratislavská Incheba opäť stala dejiskom plným krásy. Nádherné nevesty a budúce nevesty či ženíchovia prišli načerpať inšpiráciu a rady do priestorov, kde sa to hemžilo kvetmi, obrúčkami, bielou farbou a svadobnou atmosférou.

V rámci veľtrhu si mohli účastníci pozrieť nie len nápady a návrhy pre svoj veľký deň, ale i objednať si catering na svoju svadbu, rozličné druhy sprievodných akcií či rovno vybrať svadobnú róbu či oblek.

Pre tých snaživejších, ktorí už plánujú alebo majú i potomka čakalo v spodnom podlaží i oddelenie s detskými potrebami, oblečením, kočíkmi a pod.

Ani tento rok v rámci veľtrhu nechýbalo udeľovanie ceny Nevesta roka, ktorou sprevádzal moderátor Valér Ferko. Ten dámam, ktoré vyhrali dokonca pomáhal s ich „ťažkou“ výhrou. Boriť sa totiž na vysokých topánkach, s dlhou vlečkou a ešte ťahať tašky plné cien by dalo nejednej kráske zabrať.

Pozrite ako vyzerali dámy, ktoré sa o tento titul uchádzali:

Ašpirantky na titul Nevesta roka 2017

Držiteľkou titulu nevesta roka 2017 sa stala Jana Tumara

 

Môže vás zaujímať

Začal sa „hybridný“ filmový festival v Toronte