Slovenský Bruce Willis: Zákonom vyšlo, že peniaze sú len v Bratislave

Krúpa si zahrá otca mladej, ambicióznej právničky Alici

zdroj : Laura Vargová

Vraj peniaze sú len v Bratislave. To vyhlásil hercec Ivan Krúpa (58), na nedávnej tlačovej konferencii k novovznikajúcemu seriálu. Krúpa, ktorého hlas je divákom známy hlavne z dabingu, okrem iných zahraničných postáv najčastejšie dabuje slávneho Bruca Willisa. Toho daboval už vo viac ako 25 filmoch! Aj preto si vyslúžil prezývku slovenský Bruce Willis.

Už viac krát sa ho televízie snažili prehovoriť na seriálové postavy. Rodinu a divadlo však kvôli televíznej obrazovke nechcel zavesiť na klinec a preto ponuky odmietol. Nedávno sa však TV Joj podaril husársky kúsok.

Herca ostrieľaného z košického divadla a dabingu obsadila ako jednu z hlavných postáv novopripravovaného seriálu Vlci. Herec Krúpa žije a pôsobí v Košiciach.

Zvláštne slovenské zákony

V porovnaní so svojmi kolegami zo západu tak musí za natáčaním seriálu často a dlho cestovať.

Na toto je však podľa jeho slov zvyknutý. „Ja som tak zvyknutý. Odkedy zákonom vyšlo, že peniaze sú len v Bratislave nedá sa nič robiť,“ takto si herec zavtipkoval na účet nášho hlavného mesta.

„Už som si zvykol veľa cestovať, predtým som robil aj na produkcii v Prahe takže posledného dva a pol roka som strávil vo vlaku,“ priznal s úsmevom Krúpa.

Jeho ako i ostatných hercov nového seriálu Vlci, inšpirovaného skutočnými politckými vraždami 90.rokov si diváci budú môcť pozrieť už 2.januára 2018 na obrazovkách TV Joj.

Môže vás zaujímať

Hudobníci spomínajú: Mikuláša milujeme dodnes