Jednou vetou

Spevák Ed Sheeran sa oženil

Spevák Ed Sheeran

Foto: TASR/AP

Britský spevák, skladateľ a textár Ed Sheeran sa oženil so svojou priateľkou Cherry Seabornovou na "maličkej zimnej svadbe", napísal vo štvrtok britský denník The Sun.

„Ed sa oženil pár dní pred Vianocami. Bolo to veľmi pokojné – len Edovi starí priatelia zo školských čias, úzky kruh príbuzných a kňaz,“ povedal pre bulvárny Sun nemenovaný zdroj, ktorý citovala tlačová agentúra AFP.

FOTO: Udeľovanie BRIT awards prinieslo prekvapenia

Najlepšie predávaný umelec na svete, 28-ročný tvorca v hudobných žánroch pop a folk, sa so Seabornovou pozná od detstva, ktoré strávili v grófstve Suffolk na východe Anglicka. Chodili spolu údajne od roku 2015. Na svadobnom obrade v Sheeranovom sídle v Suffolku bolo prítomných len približne 40 hostí.

„Nechcel žiaden rozruch – chcel, aby to bola udalosť len a len pre nich – maličká zimná svadba,“ povedal zdroj. Dvojica však údajne plánuje v lete „večierok v štýle festivalu“.

FOTO: Oscarová noc je za nami. Pozrite sa na víťazov!

Oceňovaný hudobník Sheeran oznámil svoje zasnúbenie na Instagrame v januári 2018 slovami: „Sme veľmi šťastní a zamilovaní a aj naše mačky sú šťastné ako blchy.“

Môže vás zaujímať

FOTO: Fotka pre fanynku? Superstárista Cmorík nemal na tomto mieste žiaden problém