Spevák Martin Madej: Ide mu karta. Toto všetko plánuje!

Martin Madej si pri výbere nového fára dal záležať

autorská koláž hlavne.sk, jxp

Má zálusk na nové fáro? Známeho speváka sme zastihli v predajni luxusných áut známej nemeckej automobilky. Martin Madej (31) má za sebou úspešný rok a karta mu ide aj v súkromí, kde tvorí pár s bývalou Superstaristkou Pavlínou Ištvancovou. Obaja sú minulého leta rodičmi malého Markusa. Martin a čo svadobné zvony?

Trapas u Kisku: Šéf protokolu si môže vydýchnuť. Nie je to na vyhadzov

Šťastný a čerstvý ocino, ale aj obľúbený spevák si to pred nedávnom namieril to predajne známej automobilky. Náš fotograf ho zastihol v dobrej nálade, ako si obzerá krásne nové autá a nadšene debatuje s pracovníkmi predajne. Zaparkuje vo svojej garáži nového športiaka?

MOTO: Vyskúšali sme nový najmenší Citroën. Neuveriteľne prekvapil!

„Spolupracujem nejaký čas s touto značkou a bol som tam pracovne. Mám polročného syna, zišlo by sa nám určite väčšie auto, ale ešte uvidím, či si vyberiem Mercedes,“ odpovedal pre hlavne.sk spevák Martin Madej, ktorý sa v predajni luxusných áut zastavil na novoročnom stretnutí. Článok pokračuje pod fotogalériou.

FOTOGALÉRIA: (kliknite na miniatúry)

FOTO: Vytancovaní a vysmiati. Smotánka to na plese v opere poriadne roztočila

So skupinou Fragile má za sebou úspešný rok 2018 a zdá sa, že bude pokračovať. „Teším sa na koncerty, ktoré už máme naplánované v najbližších mesiacoch, rovnako mám radosť zo spolupráce s baletom SND, ktorú chystáme a možno ostane čas aj na sólové projekty,“ vyratúval s nadšením plány na rok 2019 obľúbený spevák. „Svadba? Dozviete sa medzi prvými, ste v poradí,“ uzavrel šibalsky Madej pre hlavne.sk

Moderátor Strižinec s novým imidžom. Čo na to hovoríte?

Martin Madej už niekoľko rokov spolupracuje s populárnou vokálnou skupinou Fragile:

Pridajte sa k nám na facebooku – NÁJDETE NÁS TU

Môže vás zaujímať

FOTO a VIDEO: Pozrite sa, ako to Urpiner na Pohode 2019 poriadne rozbalil