Jednou vetou

Strápnená misska Anna Amenová. Jej manžel chodí po obchodoch s milenkou!

Michal Kováč vymenil manželku Annu Amenovú (vpravo) za milenku Olíviu Pohánkovú

autorská koláž hlavne.sk, Facebook, Instagram

Len pred niekoľkými mesiacmi sa vrátil blondínke Anne Amenovej manžel z basy a už ho vídať s milenkou. Nie len, že ju vodí po obchodoch, ešte ju aj sokyňa v láske strápňuje na internete.

Speváčka Emma Drobná na nákupoch. Čo si nakoniec vybrala?

Misska Anna Amenová sa dlhé roky pýšila vzornou rodinou. Bohatý manžel, dve krásne deti a na poličke korunka krásy. Idylka však skončila.
Prvá facka prišla keď bývalej kráľovnej krásy zatkli manžela.

Vianočné nákupy. Pohľad na týchto pánov vám zlepší deň

Kukláči ho prišli zobrať do prenajatého bytu, kde už istý čas nažíval s milenkou Olíviou. Aj keď sa Amenová snažila krízu v manželstve vyjadreniami v rozhovoroch maskovať ukázalo sa, že zbytočne: „Nebolo to ľahké a viem, že veľa ľudí by to vzdalo. My dvaja, našťastie, nie. Podstatné pre mňa bolo, že môj manžel so mnou neprestal komunikovať ani v tých najťažších chvíľach. Keď sa ľudia rozprávajú, prestanú s monštruóznymi nezmyslami a riešia. Našťastie my obaja máme dosť guráže čeliť následkom. Aj napriek tomu sme dnes už niekde úplne inde v porovnaní so situáciou spred mesiacov,“ vyznala sa v máji tohto roku do médií. Koniec manželstva popierala: „V každom vzťahu sú horšie aj lepšie obdobia. Všetci to poznáme. Našťastie teraz prežívame veľmi spokojné obdobie a som za to naozaj rada,“ dušovala sa. Prešlo, ale šesť mesiacov a jej manžel Michal Kováč sa vodí verejne za ručičky s tmavovlasou milenkou.

Kalendáre, vence a štyri nedele. Poznáte význam známych adventných tradícií?

Sviatky lásky a pokoja zrejme nebudú pre Amenovú až také príjemné ako po iné roky. So svojimi dvomi dcérami sa zrejme bude musiť o manžela Michala Kováča podeliť s jeho aktuálnou priateľkou. S fitneskou Olíviou Pohánkovou zrejme už nejde iba o povrchný flirt. Kováč sa od manželky odsťahoval a svoju lásku s milenkou prežíva naplno. Tá s obľubou zverejňuje ich zaľúbené fotografie. Amenová ako stále zákonitá manželka a matka jeho dvoch detí sa na to musí pozerať.

Pofidérny biznis

Michal Kováč sa dostal do hladáčika polície po tom ako prepukla korupčná kauza na Okresnom úrade. Jeho skládka v Podunajských biskupiciach, nepodniká s kostolným poriadkom. Čierny biznis s odpadom začali preverovať na najvyšších miestach. Vyšetrovanie NAKA odhalilo korupciu a na základe šetrenia zadržali tri osoby. Michal Kováč si za mrežami posedel najdlhšie. Po prepustení ho začali stíhať na slobode. Život si však neprestal užívať napriek týmto peripetiám. Hneď ako ho prepustili z väzenia v Banskej Bystrici vrhol sa do náruče svojej milenky. Dnes sa po nákupnom centre prechádzajú ruka v ruke. Pred pár dňami ich návštevník bratislavského centra zachytil ako harmonický pár, korzovať sa za ruky.

Manželove meno nechcela

Blondínka priezvisko Michala Kováča nikdy neprijala. Po svadbe si nechala kráľovná krásy svoje, za slobodna. Vraj preto, lebo Kováčové by jej prinieslo nešťastie. „Veštica jej predpovedala, že meno Amenová je šťastné. Iniciály A.A majú to správne nastavenie. A Kováčová navyše nie je pekné,“ prezradil kamarát manželov.

Modelka Eva Cifrová natočila šteklivé video. Takto sa pred kamerou otŕčala

Zdá sa však, že meno Amenová nie je pod takou štastnou hviezdou ako si myslela veštica. Kráska čelí spoločenskému faux pas. Veď, ktorá žena by sa chcela na Instagrame pozerať na svojho manžela ako je šťastný v náručí inej?

FOTOGALÉRIA: (kliknite na miniatúry)

Pridajte sa k nám na facebooku – NÁJDETE NÁS TU

Môže vás zaujímať

Začal sa „hybridný“ filmový festival v Toronte