Jednou vetou

SÚŤAŽ: Vieme, kto zažije Mejdan roku 2018 s Michalom Davidom

Gratulujeme! Toto sú naši výhercovia

Foto: facebook MD

Celý týždeň ste s nami hrali o vstupenky na Mejdan roku 2018 - Michal David. Legenda československej pop music to čoskoro roztočí v mestách na Slovensku a Vy budete pritom! Stačilo sa len zapojiť do našej hry a mať šťastie. Na koho sa tentoraz usmialo?

Michal David: Bude to poriadna show a hosť? Mám pre vás takéto prekvapenie!

„Jááá? Vážne? Fantastické, ďakujem a veľmi si to vážim. Milujeme s priateľom jeho hudbu a všetky pesničky, napríklad Céčka, Každý mi te lásko závidí, Nonstop, vyrastali sme na nich,“ povedala nám s nadšením naša čitateľka Lenka, ktorá sa zapojila do súťaže Mejdan roku 2018 – Michal David.

Speváčka Emma Drobná na nákupoch. Čo si nakoniec vybrala?

Asi žiadna česko-slovenská party sa nezaobíde bez hitov, ktoré zložil alebo naspieval Michal David. Už desaťročia tento český umelec baví svojimi hitmi ako Nonstop, Decibely lásky, zároveň hladí romantické duše skladbami Nejvetší z nálezů a strát, Každý mi tě lásko závidí a podobne.

Hudobníci spomínajú: Mikuláša milujeme dodnes

Blahoželáme! Zo vstupeniek na Mejdan roka 2018 – Michal David sa tešia Lenka a Silvia

November ´89: Vypočujte si, ako ho vnímajú hudobníci

Rovnako šťastím v hlase žiarila aj Silvia zo Žiliny, ktorá sa s kamarátkou Helenou teší na Mejdan roku. „To je neopísateľné, ako sa dodnes jašíme z pesničiek Michala Davida, sú to nádherné spomienky na mladosť,“ povedala pre hlavne.sk Silvia, keď sme jej oznámili, že vyhrala 2 vstupenky na Mejdan roku 2018 v Žiline.

December v kinách: 8 filmov, ktoré si nemôžete nechať ujsť!

Aj tieto hity (nižšie) určite zažijete v slovenských mestách onedlho s Michalom Davidom, ktorý opäť pripravil nezabudnuteľný Mejdan roku 2018. Výhercom blahoželáme a sledujte našu stránku alebo facebook (nájdete tu) naďalej, aby Vám podobné súťaže neušli.

Určite poznáte aj túto pesničku Michala Davida:

Michal David predstaví svoju show v Košiciach, Žiline a Bratislave. Nebude chýbať ani tento hit:

Chcete dostávať viac podobných článkov? Stačí sa prihlásiť na náš bezplatný Newsletter. To najlepšie za posledných 7 dní príde priamo na Váš e-mail. Viac informácií nájdete TU

Môže vás zaujímať

Začal sa „hybridný“ filmový festival v Toronte