Jednou vetou

Takto budú sledovať hokej naše celebrity – nad Portugalskom určite vyhráme!

Budú fandiť hokejistom na MS? Zľava: Adam Ďurica, Henrieta Mickovičová, Katarína Brychtová, Otto Weiter, Bibiana Ondrejková, Thomas Puskailer, Jozef Golonka

autorská koláž hlavne.sk

Hokejová horúčka je tu. Začínajú sa 82. majstrovstvá sveta v ľadovom hokeji, ktoré sa uskutočnia v Dánsku, konkrétne v mestách Kodaň a Herning. Opýtali sme sa našich osobností, ako budú sledovať zápasy a fandiť nášmu tímu. Niektorých sme pri otázkach nachytali, iných dobre rozosmiali.

Všetkým sme položili 3 rovnaké otázky:

  • Budete sledovať všetky zápasy našich? Kde, s kým?
  • Viete, kedy hráme prvý zápas na šampionáte a čo si o súperovi myslíte? (5.5. s Českom, 20:15)
  • Čo hovoríte, že historicky prvýkrát hráme v skupine s Portugalskom? (vymyslené)

Adam Ďurica: Všetky zápasy našich asi nestihnem sledovať, lebo máme aj s kapelou nejaké vystúpenia. Inak to zvyknem sledovať v komornej atmosfére doma s rodinou a takto fandíme spolu. Áno viem, prvýkrát hráme s Českom v sobotu. Teším sa na to. Portugalsko? Toto je nejaká búda, pobavil som sa ?

Všetky informácie z  MS v hokeji 2018 v Dánsku nájdete tu

Henrieta Mickovičová: Ja to nezvyknem veľmi sledovať, ale zúčastním sa toho chtiac-nechtiac, keďže môj muž (Alexander Bárta) to s kamarátmi bude mať doma zapnuté. On to niekedy zvykne pozerať aj s partiou v podniku. Myslím si, že hráme prvýkrát s Českom ale neviem kedy presne (sobota 5. 5.). Portugalsko? To je mi nejaké divné, počujem to prvýkrát, nie je to nejaký chyták? ?Fandím našim hokejistom !

Jozef Golonka: Tak určitééé. Ja to nemôžem nesledovať! Jasné, že viem ako, kedy hráme. V sobotu to bude s Českom nebezpečný zápas, to bude bratovražedná vojna. Oni majú mladé mužstvo, priemer 23 rokov, my tam máme tiež nováčikov a ako zapadnú medzi tých ostrieľaných. Portugalci? (nastal veľký smiech) Wallner, ty potvora, neskúšaj ma ? Držím palce našim hokejistom!

Spoznali by ste ho? Toto je Edward z Pretty Woman

Katka Brychtová: Nebudete mi veriť, ale dnes som si to všetko poznačila do diára. Vážne, mám prehľad, kedy naši hrajú! V sobotu som v divadle, ale aspoň poslednú tretinu s Českom stihnem. Česi majú plno mladých dravých hráčov, ale nech sa ich naši neboja, možno aj motyka vystrelí! Som veľká fanúšička a sledujem doma s rodinou. Portugalsko? Haha, na toto neskočím, haha, veď mám všetky zápasy v diári, ale pobavila som sa veeeľmi. ?

Thomas Puskailer: Budem sa snažiť sledovať ako to len bude možné, pretože momentálne som veľmi pracovne vyťažený každý deň. Určite však slovenskému tímu držím palce a budem na nich myslieť, nech sa im darí. Viem kedy je prvý zápas, v sobotu (5. 5.) s Českom. Portugalsko? Myslím, že nemajú šancu, nad tými určite vyhráme, ak teda budeme s nimi hrať ?

Odporúčame aj: Kto pripravil fanúšikom poriadne chrumkavý odkaz?

Biba Ondrejková: Budem našich hokejistov sledovať jednak preto, že im poriadne fandím ale aj preto, že musím byť v Ranných novinách na Jojke informovaná a venujeme sa tam aj športu. Najlepšie si to vychutnám doma s priateľmi, rodinou, kde to budeme rozoberať a prežívať všetky emócie. Neviem, kedy hráme prvý zápas. Portugalsko? Wallner, ty si nedáš povedať! Tak to viem úplne presne, že s nimi nehráme ?

Otto Weiter: Nestihnem určite odsledovať všetky zápasy kvôli ďalším povinnostiam, ale vždy si večer pozriem aspoň výsledky v správach alebo na webe. Viem, že hráme s Čechmi v sobotu, ale ide ma vystreliť, že tí naši ešte nenastúpili na ľad a už majú „hemungy“. Nech sú silní, neboja sa, dáme to! Portugalsko? Tak tomu nerozumiem, ako sa tam prepracovali. Zvládneme ich ľavou-zadnou. Oni mi prídu ako tí jamajskí bobisti – kokosy na snehu ?

Pozrite si video: Pellegrini ostal v nemom úžase z Merkelovej slovenčiny

Môže vás zaujímať

Začal sa „hybridný“ filmový festival v Toronte