Jednou vetou

Takto by vyzerali hviezdy dnes, keby boli nažive

Ako by vyzerali, ak by sa dožili súčasnosti?

autorská koláž hlavne.sk

Pravdepodobne ste už počuli, čo znamená "klub 27". Je to označenie hudobníkov a umelcov, ktoré opustili tento svet veľmi predčasne vo veku, ktorý nesie názov tohto tragického klubu. Pričinili sa o to neraz kvôli zhýralému životu, holdovaniu drogám, alkoholu, ktorý viedli. Padne Vám sánka, keď uvidíte, ako by vyzerali dnes, keby boli medzi živými! Pozrite sa v galérii nižšie:

Pridajte sa k nám na facebooku – viac informácií nájdete TU

V živote si takmer každý hľadá vzory. Lepšie, horšie. Možne tiež natrafili aj na zvláštnu skupinu idolov – klub 27. Toto neslávne zoskupenie často veľmi talentovaných a výnimočných umelcov tvoria hudobníci ako Jim Morrison, Jimi Hendrix, Kurt Cobain či speváčka Janis Joplin. Všetci majú spoločnú, tragickú črtu. Odišli veľmi skoro a všetci mali len 27 rokov.

Bičan s mladou priateľkou. Takto si užíva prvé dni po rozvode

Pamätáme si ich zo starých fotografií, filmov, videí, ale viete si predstaviť, ako by pre mnohých dodnes tieto ikony vyzerali dnes? Je miestami až neuveriteľné, ale pomocou najmodernejšej techniky je zistiť ich približnú podobu úplná brnkačka!

Mnoho mladých nemá o Československu ani šajnu. História je im ukradnutá

Spoločnosť Sachs Media Group spolupracovala s reštauračnou a manipulačnou spoločnosťou Phojoe, aby vytvorila galériu týchto zosnulých legiend, vyvážene starnúcich, ako by dnes asi mohli vyzerať. Pozrite sa na to bližšie:

FOTOGALÉRIA (kliknite na miniatúry)

Vtipné obrázky, bláznivé telefonáty, jednoducho skvelá zábava pre lepší deň. To je naša Čalamáda – ochutnajte TU

Môže vás zaujímať

Začal sa „hybridný“ filmový festival v Toronte