Takto sa Jaro Slávik pripravuje na jeseň

Po náročnom pracovnom dni si Jaro Slávik si ešte dá poriadne do tela

fotokoláž hlavne.sk/MIPS

Zdá sa, že pre svoju formu urobí všetko. Nekompromisný kat talentových súťaží Jaro Slávik (44) sa poctivo pripravuje na jeseň, keď bude opäť úradovať v kresle porotcu Česko-Slovensko má talent. Je o ňom známe, že sa zdravo stravuje a svoju kondíciu zlepšuje aj športovaním.

Vyšťavená porota talentu – bol čas aj na flirty

Už onedlho sa na televíznych obrazovkách objaví ďalšia séria populárnej talentovej šou Česko-Slovensko má talent. Tvorcovia sľubujú opäť skvelú zábavu aj napätie. V týchto dňoch by sa mali v televíznych strižniach finalizovať prvé časti a s ním sa na obrazovkách objaví aj správne napätie, vzrušujúce momenty, ktoré z tejto show veľmi dobre poznáme.

Nielen prihlásení účinkujúci, ktorí sa pokúsia zaujiť, alebo až ohúriť divákov, ale aj samotní porotcovia budú potrebovať energiu na rozvahu, koho pošlú domov a koho do ďalšieho kola. Preto na sebe tvrdo pracujú. Minimálne jeden určite.

Víťaz Talentu v Bratislave. Spoznali by ste ho dnes?

Jaro Slávik, ktorému prischla po niekoľkých ročníkoch aj prezývka kat, pretože vždy jasne a bez servítky povedal na vystúpenia svoj názor využíva tieto dni na poriadnu prípravu. Nášmu fotografovi sa ho podarilo zachytiť ako si drží kondíciu. Zvládli by ste v takýto tréning tiež?

FOTOGALÉRIA (kliknite na miniatúry)

Môže vás zaujímať

Zomrela dôležitá osobnosť filmovej série Hviezdne vojny