Takto sa Jaro Slávik pripravuje na jeseň

Po náročnom pracovnom dni si Jaro Slávik si ešte dá poriadne do tela

autorská koláž hlavne.sk, jxp

Zdá sa, že pre svoju formu urobí všetko. Nekompromisný kat talentových súťaží Jaro Slávik (44) sa poctivo pripravuje na jeseň, keď bude opäť úradovať v kresle porotcu Česko-Slovensko má talent. Je o ňom známe, že sa zdravo stravuje a svoju kondíciu zlepšuje aj športovaním.

Vyšťavená porota talentu – bol čas aj na flirty

Už onedlho sa na televíznych obrazovkách objaví ďalšia séria populárnej talentovej šou Česko-Slovensko má talent. Tvorcovia sľubujú opäť skvelú zábavu aj napätie. V týchto dňoch by sa mali v televíznych strižniach finalizovať prvé časti a s ním sa na obrazovkách objaví aj správne napätie, vzrušujúce momenty, ktoré z tejto show veľmi dobre poznáme.

Nielen prihlásení účinkujúci, ktorí sa pokúsia zaujiť, alebo až ohúriť divákov, ale aj samotní porotcovia budú potrebovať energiu na rozvahu, koho pošlú domov a koho do ďalšieho kola. Preto na sebe tvrdo pracujú. Minimálne jeden určite.

Víťaz Talentu v Bratislave. Spoznali by ste ho dnes?

Jaro Slávik, ktorému prischla po niekoľkých ročníkoch aj prezývka kat, pretože vždy jasne a bez servítky povedal na vystúpenia svoj názor využíva tieto dni na poriadnu prípravu. Nášmu fotografovi sa ho podarilo zachytiť ako si drží kondíciu. Zvládli by ste v takýto tréning tiež?

FOTOGALÉRIA (kliknite na miniatúry)

Môže vás zaujímať

Najdlhšie vládnúca kráľovná na svete Alžbeta II. má 93 rokov