Jednou vetou

Táto partička sa chystá na Slovensko, tešíte sa?

Americká rocková skupina Thirdy second to Mars

foto: facebook

Majú novinku, ktorá skalných nesklame a osloví aj nových fanúšikov. Skladba Rescue Me americkej rockovej kapely Thirty Seconds to Mars, ktorá je súčasťou najnovšieho albumu America, sa dočkala vizuálnej podoby. Kapela ju 31. augusta predstaví aj na Slovensku.

Celosvetovo uznávaná kapela Thirty Seconds To Mars aktuálne v rámci svojho turné brázdi Ameriku. Hudobné trio na čele s Jaredom Letom však ani v týchto chvíľach nezaháľa a svojich verných zásobuje novou produkciou. Fanúšikom zasiela silný odkaz v podobe videoklipu k piesni Rescue Me.

Hviezdne outfity inak- pozrite sa, toto by ste zvládli doma tiež!

Klip nabitý silnými emóciami zobrazuje rovnosť a rozdielnosť zároveň. Tváre ľudí rôznych národností vyjadrujúce bolesť či smútok sa za spevu Leta o viere a záchrane menia na oslobodené a plné života. „Nech urobíš čokoľvek, nikdy nestrať svoju vieru,“ vyzýva spevák v piesni, ktorou chce do sveta vykričať svoje emócie.

Pripravujú film o Černákovi. Tvorcovia sľubujú extra napätie

Uvedená skladba pochádza z najnovšieho albumu America, ktorý vydali na jar tohto roka. Pod jeho zrod sa výrazne podpísal Leto. Ide o piaty štúdiový album, ktorý vyšiel po päťročnej prestávke Thirty Seconds to Mars, a má viac bukletov, ktoré ho charakterizujú. Dokonca každý fanúšik dostal jedinečnú možnosť získať album s bukletom písaným vlastnými slovami. „Tieto zoznamy slov môžu pobaviť aj provokovať. No ako celok dávajú zmysel kultúre, ktorej sme súčasťou a dobe, v ktorej žijeme,“ hovorí charizmatický frontman skupiny.

KULEHA: Boj o prezidenta – čo poviete na tieto postavičky?

Live verziu singlu Rescue Me, ktorá je rovnako nabitá silnými emóciami ako videoklip, k tomu na vlastnej koži zažiť silnú atmosféru koncertov tejto americkej skupiny, ktorú kritici prirovnávajú k legendám ako U2 či The Cure, budú môcť koncom leta aj slovenskí fanúšikovia Thirty Seconds to Mars.

Skupina, ktorá získala mnoho hudobných ocenení a podaril sa jej aj zápis v Guinnessovej knihe rekordov za najdlhšie trvajúcu koncertnú šnúru, keď počas dvoch rokov odohrala 309 koncertov, sa chystá aj na Slovensko. V piatok 31. augusta sa na Zimnom štadióne Ondreja Nepelu predstaví slovenskému publiku.

KULEHA: Poriadna psina v reštaurácii

Vypočujte si ich aktuálnu pesničku:

Môže vás zaujímať

Začal sa „hybridný“ filmový festival v Toronte