Jednou vetou

Ten úsmev je jasný! Viete o ktorú speváčku ide? Oslavuje…

Takto sa usmieva od destva - austrálska speváčka Kylie Minogue

foto: Instagram

Čo pesnička, to obrovský hit a úspech v každej hitparáde! Viete, kto sa takto usmieval už v detstve? Speváčka, ktorá dnes oslavuje, pśśśt, jubileum (50) a vôbec na to nevyzerá. Okrem úspechu si toho v živote musela aj niečo preskákať. Možno problémy, ktorými si v minulosti prešla ju naštartovali. Je plná pozitívnej energie a fanúšikom odkazuje: Do penzie sa vôbec nechytám! Viete o koho ide?

Rodáčka z austrálskeho Melbourne, žije v Londýne a veľká hudobná ikona. Viete o koho ide? Správna odpoveď je Kylie Minogue.

POZRITE SI AJ: Ups, čo sa to tým dvom stalo?

Svetoznáma speváčka dnes (28. 5.) oslavuje jubileum. Jej prvé úspechy zažila ešte ako školáčka v polovici 80. rokov 20. storočia najmä vďaka postave Charlene v telenovele Susedia. Koncom 80. rokov už naplno rozbehla svoju spevácku kariéru a hitparády rozbila svojou pesničkou I Should Be So Lucky.

ODPORÚČAME AJ: Rytmus na záťahu. A kde nechal frajerku?

Jej mladšia sestra Dannii Minogue je tiež známa speváčka. Síce mali zopár spoločných pokusov, ale najlepšie im to spieva sólovo.

Smola v láske a zdravotné problémy

Zatiaľ, čo sa jej v pracovnej oblasti dodnes úspešne darí, o jej súkromí sa to nedá povedať. Má za sebou viacero neúspešných vzťahov a popasovala sa s rakovinou prsníka. Chorobu jej diagnostikovali v roku 2005, prešla si úspešnou liečbou a už o pol roka na to stála na vypredaných štadiónoch.

Jáchyme alebo Koudelka? Pozrite sa, ktorý vtipálek oslavuje…

 

Šťastie v láske skúšala v minulosti nájsť s modelom Andrésom Velescosonom, hercom Olivierom Martinezom (stál pri nej, keď Kylie prežívala najťažšie obdobie), v minulosti randila so spevákom skupiny INXS – Michaelom Hutchencom a známy je jeden z prvých románikov so spevákom Jasonom Donovanom. S tým si speváčka zahrala v spomínanom seriáli, začali si rozumieť aj mimo kamier, lenže Kylie mu napokon dala košom. Jason dodnes v rozhovoroch s úsmevom tvrdí, že mu zlomila srdce.

POZRITE SI AJ: Kto sa vysmieva našim hokejistom a prečo?

O tom, že je stále „kočka“ svedčia aj súčasné fotografie – nižšie vo fotogalérii. Zaspomínajte si aj na jej veľké hity:

FOTOGALÉRIA: (kliknite na miniatúry)

Spomínate si na tento duet? Kylie Minogue & Jason Donovan – Especially For You

Jeden z najznámejších videoklipov Kylie Minogue:

Čo pesnička, to megahit od Kylie:

 

 

 

 

Môže vás zaujímať

Začal sa „hybridný“ filmový festival v Toronte