Jednou vetou

Tento božský hlas má jubileum, v minulosti dala „dole“ aj Beyoncé

Anglická speváčka a skladateľka Adele

foto: Instagram

Minulý rok len potvrdila, že je vo skvelej forme a všetkých päť nominácií cien Grammy premenila na víťazstvo! Britská speváčka Adele má dnes narodeniny, okrúhlych 30! Predčasom sa mala tajne vydať, vychováva malého syna a tvrdo maká na ďalších nových hitoch.

Módna ikona, Karl Lagerfeld, sa pred rokmi do nej navážal pre jej hmotnosť a kypré tvary. Naopak, od mnohých získala podporu a vyhlásila, že je šťastná so svojou hmotnosťou a zmenila by to, ak by to malo mať vplyv na jej zdravie a sexuálny život.

Odporúčame aj: To sú ale chrumkavé kamošky, pozrite sa…

Všetko je ako má byť, pretože ako v kariére, tak aj v súkromí je speváčka Adele spokojná.  Minulý rok ovládla udeľovanie cien Grammy, porazila tak aj dovtedy svoju najväčšiu konkurentku – speváčku Beyoncé. V ďakovnej reči jej vtedy vyjadrila úctu aj obdiv, za čo si získala ďalšie sympatie.

S manželom, charitatívnym podnikateľom Simonom Koneckim má štvorročného syna Angela. Dnes má svoj deň, oslavuje okrúhle 30. narodeniny.

Vedeli ste o Adele?

Vďaka úspechu albumu 21 (2011) bola Adele niekoľkokrát spomenutá v Guinnessovej knihe rekordov. Predalo sa z neho celosvetovo až 30 miliónov kusov. Platňa 21 je najdlhšie umiestneným albumom číslo jeden v histórii amerických a anglických albumových rebríčkov od sólovej umelkyne.

Hokejová horúčka začína: Budeme hrať aj s Portugalskom?

V roku 2013 obdržala ocenenie Academy Award, Grammy Award a Zlatý Glóbus za Najlepšiu filmovú pieseň „Skyfall“, ktorú skomponovala pre rovnomenný film Jamesa Bonda.

Prečítajte si aj: Toto stretnúť na ulici, čo by ste robili?

Po trojročnej prestávke, Adele 20. novembra 2015 vydala tretí štúdiový album s názvom 25. Album debutoval na prvej priečke najhlavnejších trhov a zlomil rekord v prvom týždni predaja v USA a UK.

V roku 2012 získala s touto pesničkou cenu Brit Award za najlepší britský singel:

A urobila aj titulnú pesničku k 23. bondovke – Skyfall

Všetko najlepšie Adele! foto: instagram

 

Môže vás zaujímať

Začal sa „hybridný“ filmový festival v Toronte