Jednou vetou

Topmodelka Sklenaříková-Karembeu: Nemám rada zákazy ani obmedzenia!

Úspešná topmodelka a moderátorka včera v centre Bratislavy pokrstila svoju prvú knihu

foto: TASR

Topmodelka Adriana Sklenaříková-Karembeu včera v Bratislave uviedla do života svoju prvú knihu. V novom titule Všetko, čo ste vždy chceli vedieť o tom, ako byť a zostať top, ktorým vydavateľský dom Ikar odštartoval marec - mesiac knihy, Adriana prináša svoj návod na zdravý a vyrovnaný život.

„Teším sa, že som na Slovensku a je to pre mňa česť, že tu môžem prezentovať knihu, ktorá sa vo Francúzsku páčila,“ povedala pre TASR Sklenaříková-Karembeu s tým, že sa na Slovensku teší aj na jedlo: „Dám si rada aj slovenské halušky.“

Svetoznáma topmodelka slovenského pôvodu si vypracovala vlastnú metódu, ktorá jej pomáha žiť vyrovnane, šťastne a zdravo, zvládať stres a zostať štíhlou. Ako nadšená zástankyňa zdravej výživy už počas štúdia medicíny a neskôr vďaka literatúre a stretnutiam s odborníkmi získala poznatky, ktoré úspešne využíva v každodennom živote.

O Adriane však len málokto vie, že je veľmi maškrtná

Neodolá dobrému vínu, miluje sladkosti, nemá rada zákazy ani obmedzenia a nie vždy mala športového ducha. Vo svojej knižnej prvotine prináša kľúč k pestrej a vyváženej strave, predstavuje cvičenie vhodné pre každého, prezrádza niečo o umení dobrého spánku aj dobrého zobúdzania a ponúka rozličné finty, ktorými čitateľky a čitatelia potešia svoje telo i dušu.

Topmodelka sa s nimi bez módnych vplyvov a s chytľavou dávkou humoru podelí o svoje sny, predstaví svoj pohľad na svet, v ktorom hľadá predovšetkým krásu. Porozpráva aj o tom, ako sa angažuje a pomáha druhým.

Fanúšikovia ju môžu spoznať takú, aká naozaj je, bez príkras a pretvárky

Zistia aj to, že topmodelky majú tiež slabôstky a niekedy im chýba pevná vôľa. Adriana Sklenaříková-Karembeu je tvárou mnohých módnych značiek. Je tiež zanietenou hovorkyňou Červeného kríža. Fanúšikov si získala vďaka svojej prirodzenosti a zmyslu pre humor.

V súčasnosti vo Francúzsku moderuje s Michelom Cymesom populárnu televíznu reláciu Výnimočné schopnosti ľudského tela.

Všetci zvedavci ako aj priaznivci Adriany Sklenaříkovej si v novej knihe určite prídu na svoje | foto: TASR
Inšpiratívna Sklenaříková pootvorila ženám dvierka k úspešnému a „štíhlemu“ životu | foto: TASR

Môže vás zaujímať

Instagram cenzuroval Madonnu za šírenie dezinformácií