Jednou vetou

Toto je náš známy sexsymbol? Veď by ste ho vôbec nespoznali, či?

Viete, kto je na obrázku?

autorská koláž hlavne.sk, instagram JK

Poznáte ho z mnohých seriálov, ale aj divadla. Patrí medzi našich často obsadzovaných hercov, ktorému prischla aj prezývka sexsymbol. Pozrite sa na tú premenu, spoznali by ste ho podľa tejto fotografie? Pozrite sa bližšie, o koho ide!

Takto sa zmenil na nepoznanie náš známy herec Ján Koleník (38). A to všetko kvôli pripravovanej rozprávke Keď draka bolí hlava, pod režisérskou taktovkou Dušana Rapoša. Jej premiéra je naplánovaná ku 100. výročiu vzniku Československej republiky, na jeseň 2018.

KULEHA: Lietadlá nám svietia do bytu!?

Janko si najnovšie zahrá kráľa a do úlohy kráľovnej obsadil D. Rapoš herečku Zuzanu Mauréry. Okrem nich uvidíme v ďalších úlohách Kamilu Magálovú, Kateřinu Brožovú, Mira Nogu, ale aj Karla Gotta s jeho dcérou Charlotte. Ďalším prekvapením je kubánsky módny návrhár, ktorý sa už mal možnosť prezentovať aj v našich zemepisných šírkach – Osmany Laffita.

Už na strednej z nej boli všetci paf! Viete, kto je toto?

V každom prípade sa milovníci rozprávok a príbehov, kde dobro víťazí nad zlom majú na čo tešiť. Pozrite sa, ako sa kvôli natáčaniu zmenil známy sexsymbol Ján Koleník. Je to vôbec on?

FOTOGALÉRIA (kliknite na miniatúry)

Romantik: Pozrite sa, koho zlákalo rozkvitnuté pole

Môže vás zaujímať

Začal sa „hybridný“ filmový festival v Toronte