Toto nesmiete zmeškať: Jedinečný koncert skupiny ELÁN sa blíži

Jedinečný koncert skupiny Elán na novom Tehelnom poli sa blíži

autorská koláž hlavne.sk, BV

Bude to niečo veľkolepé a všetci poriadni Elánisti budú pritom! Jožo Ráž, Ján Baláž a Vašo Patejdl spolu s ostatnými členmi kapely, dychovou sekciou, sláčikovým kvartertom, vokalistkami a ich hosťami vystúpia už v stredu, 29. mája 2019 na novom štadióne Tehelné pole. Nový národný futbalový stánok v Bratislave bude po prvýkrát otvorený pre návštevníkov kultúrneho podujatia a organizátori očakávajú vynikajúcu atmosféru.

Stále neskončili, skôr naopak. Pozrite sa, kde to ELÁN poriadne roztočí!

Organizátorov koncertu ELÁN a hostia v týchto dňoch zamestnávajú posledné prípravy štadióna na tento veľkolepý koncert, pričom veľká pozornosť sa venuje už prvej aktivite, teda príjazdu kamiónov po v súčasnosti uzatvorenej ceste Viktora Tegelhoffa.

FOTO: Peteraj si doprial novú hračku. Teraz to len bude hobby!

Veľká show

„Intenzívne komunikujeme so všetkými zúčastnenými stranami a veríme, že všetko potrebné na stavbu a samotný koncert bude pripravené. Stavba pódia sa začne hneď v sobotu ráno o 5:00, kedy prídu prvé kamióny s prekrytím trávnika. Techniku na štadión, teda zvukovú aparatúru, svetelnú aparatúru, špeciálne pódium, veľké LED obrazovky a ďalšie privezie na štadión približne trinásť kamiónov, priamo na štadióne bude pracovať stopäťdesiat pracovníkov. Deň pred koncertom nás čaká veľká skúška elektrického zaťaženia štadióna. To znamená, že pustíme naplno zvuk, svetlo a všetko, čo bude potrebné na koncert. Nepochybujeme, že to štadión zvládne, ale musíme mať istotu,“ povedal manažér Michal Čimera zo spoločnosti MC Production.

Čaba, akože fakt neblázni. Takto oslávi Elán svoju päťdesiatku

Prekvapenia

Skupina ELÁN v predchádzajúcich týždňoch zostavovala playlist a od utorka prebiehajú aj skúšky na koncert. Líder skupiny, Jožo Ráž prezradil, že v playliste nebude chýbať symbolická skladba Dresy, ktorá patrí k jeho najobľúbenejším.

FOTO: Zuzanu Vačkovú sme pristihli na obede. Tomuto jedlu neodolala

„Bude to klasická elánska monštrózna šou. Diváci vedia, na čo idú a dúfam, že prídu,“ povedal počas príprav J. Ráž. „Majk Spirit ako hosť na otvorení bol oslovený po vzájomnej debate. Je populárny, a to je dôležité,“ doplnil Ján Baláž. ELÁN a Majka Spirita spája aj vzťah k športu a futbalu ako takému.

Zatiaľ, čo Majk Spirit hrával v mládežníckych tímoch ŠK Slovan Bratislava, priateľské futbalové zápasy boli dlhé roky súčasťou aj príprav na koncerty ELÁNu. Vašo Patejdl doteraz pravidelne hráva futbal za tím AMFORA.

Máte pre nás zaujímavý tip? Napíšte na redakcia@hlavne.sk

alebo zavolajte na 0910 554 995

 

Vstupenky na koncert ELÁN a hostia sú v predaji v sieti ticketmedia.sk.

Redakciu hlavne.sk o koncerte a prípravách informovala PR manažérka Andrea Čurná

 

Môže vás zaujímať

Vianočné nákupy. Pohľad na týchto pánov vám zlepší deň