Toto sú nové kráľovné krásy, pozrite sa na Miss Slovensko 2018

Finalistky MISS SR 2018 pózujú po promenáde v plavkách počas finálového večera v sobotu 28. apríla 2018 v Bratislave.

FOTO TASR - Dano Veselský

Je rozhodnuté! Dominika Grecová z Humenného sa v sobotu večer stala novou Miss Slovensko pre rok 2018. Podľa rozhodnutia poroty sa prvou vicemiss stala Radka Grendová z Revúcej, druhou vicemiss je Jasmina Tatyová z Trnavy.

O držiteľkách týchto ocenení rozhodla porota, ktorej predsedala riaditeľka súťaže Karolína Chomisteková. Boli v nej Miss Slovensko 2017 Hanka Závodná, módny dizajnér Michael Kováčik, doktorka Alena Pallová z Inštitútu estetickej medicíny, riaditeľka predaja formátov pre strednú a východnú Európu Andrea Gavačová, Miss ČR 2009 Aneta Vignerová, známy český herec Jaromír Hanzlík a Mister Global 2016 Tomáš Martinka.

Finalistky 23. ročníka si rozdelili aj vedľajšie ocenenia. Eva Miss Sympatia sa stala Nicole Hromkovičová, prvej vicemiss Radke Grendovej patrí aj titul Miss Drive a Miss Príjemný hlas, druhá vicemiss Jasmina Tatyová si odnáša aj tituly Miss Press a Miss Pierot, titul Miss Gosh získala Katarína Očovanová.

O titule Eva Miss Sympatia rozhodovalo až do posledných minút priameho prenosu esemeskové hlasovanie divákov. Výťažok z tohto hlasovania poputuje v plnej výške na charitatívny projekt Srdce pre deti, ktorý spravuje Nadácia Pontis.
Program galavečera ponúkol divákom elegantnú fashion šou a viacero hudobných čísiel v podaní Dary Rolins, Emmy Drobnej, Tomáša Buranovského a skupiny Elán, ktorá v premiére predstavila novú pieseň Ľúbim ťa. Tá je pilotným singlom z pripravovaného nového albumu. Moderátorom večera bol rovnako ako pred rokom Libor Bouček.

Nová Miss Slovensko 2018 získala postup na Miss World 2018, honorovanú zmluvu, osobné auto, dovolenku pre dve osoby a mnoho ďalších zaujímavých cien. Prvá vicemiss Slovensko 2018 pocestuje v druhej polovici roka na svetovú súťaž Miss International, druhá vicemiss bude zastupovať Slovensko na súťaži Miss Supranational.

fotogaléria (kliknite na miniatúry)

Môže vás zaujímať

Oznámili nominovaných do Rokenrolovej siene slávy pre rok 2020