Jednou vetou

Ukázali ich všetkým: Toto sú mamy našich hviezd!

Ilustračné foto

pixabay.com

V nedeľu, na deň matiek nelenili naše známe tváre a svoje vyznania mamám šírili aj cez sociálne siete. Emotikonmi to len tak prekypovalo. Kto mal najväčšiu spotrebu srdiečok pod fotografiami? Pozrite sa na známe mamy, ešte známejších detí.

Nechceli ostať out a tak ich ukázali svojím fanúšikom. Niektoré naše hviezdy zahŕňali svoje mamy nielen osobnými vyznaniami, ale aj pred svojími fanúšikmi – na sociálnej sieti.

Pozrite si aj: Najkrajšie vyznania – toto odkazujú známe tváre svojim mamám

Druhá májová nedeľa tradične patrila Dňu matiek. Ani naše známe tváre nevynechali tento sviatok a niektoré hviezdy sa nimi pochválili na internete.

Odporúčame: Toto je hviezda obľúbeného seriálu?

Vyznaniami to hemžilo na všetky svetové strany. Kto z nich mal najdojímavejší status? Pozrite sa na to:

Speváčka Kristína ku spoločnej fotografii popriala aj ostatným maminám: Krásny deň matiek prajem všetkým mamičkám na celej zemi????

Speváčka Kristína so svojou mamou

Herečka Dominika Kavaschová napísala pod fotografiu: Moja naj kamka❤❤❤mamka

Mama herečky Dominiky Kavaschovej

Spevák Adam Ďurica pridal fotografiu svojej mamy a pridal vyznanie: Najláskavejšia, najcitlivejšia, najchápavejšia, moja opora, môj pocit bezpečia, moja spriaznená umelecká duša. Moja mama ❤ Ďakujem za všetko ☺

Mama speváka Adama Ďuricu

Moderátorka a šéfka Fashion TV Gabriela Drobová dodala stručné vyznanieMoja krasna mamicka 

Moderátorka a riaditeľka Fashion TV Gabika Drobová so svojou mamou

Speváčka Mária Čírová priložila fotografiu s dcérkou Zoe: Vždy som chcela skoro deti. prišli. A ja ďakujem Bohu, Životu za tento DAR, lebo je to obrovský dar, obrovské obohatenie, obrovská vlna nekonečnej lásky ktorá prišla do môjho života a ja už DEVIATY rok oslavujem so všetkými mamami tohto sveta tento výnimočný deň. Deň matiek. Maminky, buďte svetlom, ktoré má schopnosť meniť svet…. ❤

Speváčka Mária Čírová

Spevák Miro Jaroš pri fotografii napísal komentár: Moja mama. Od rána nedvíha mobil, nenosí ho pri sebe??‍♂️Tak ja skúšam ďalej…niečo dôležité jej chcem povedať?

Miro Jaroš a jeho mama

Odporúčame aj: Máte veľmi vzrušujúce kvety, ďakujem!

Môže vás zaujímať

Začal sa „hybridný“ filmový festival v Toronte