URPINER: Pohoda 2019 s Banskobystrickým pivovarom je poriadne naštartovaná

Výnimočné slovenské pivo URPINER je partnerom najväčšieho hudobného festivalu na Slovensku

autorská koláž hlavne.sk, Facebook

Tri dni plné hudby, tanca, ale aj divadlo, literatúra, či rôzne diskusie. Najväčší slovenský open-air festival Pohoda 2019 je tu. Hlavný partner, ktorým je po štvrtýkrát Banskobystrický pivovar Urpiner bude na letisku v Trenčíne opäť v plnej paráde v rámci URPINER zóny hneď za hlavným stageom. Pozrite sa, čo všetko si posledný nezávislý slovenský pivovar pripravil pre svojich fanúšikov a návštevníkov festivalu:

URPINER: Toto všetko chystáme pre fanúšikov na Pohode v Trenčíne. Nenechajte si to ujsť

„V URPINER zóne opäť pripravujeme bohatý a pestrý sprievodný program. Všetkým, čo sa u nás na letisku v Trenčíne zastavia, predstavíme celý výrobný proces nášho piva, naučíme ich ako správne čapovať a starať sa o pivo a pivnú techniku,“ uviedol Banskobystrický pivovar, kde sa pripravuje výnimočné a jedno z najoceňovanejších slovenských pív Urpiner.

Skvelá zábava po celý deň. V Urpineri to poriadne žilo!

O tom, že po oba festivalové dni (v piatok a sobotu) budú doslova nabité skvelými atrakciami informuje Urpiner ďalej. „V programe nebudú chýbať interaktívne prednášky o pivných špeciáloch, pútavý pivný kvíz, či ukážky zaujímavého spojenia piva s hudbou a filmom. Predstavíme aj tvorcov a hlavných predstaviteľov nového slovenského filmu Amnestie,“ dodávajú z Banskobystrického pivovaru. V piatok všetkých fanúšikov v Urpiner zóne roztancuje skupina Slovak Tango, ktorá svojimi originálnymi prevedeniami známych pesničiek, ale aj vlastnej tvorby dostane do výbornej nálady každého.

článok pokračuje nižšie

Program v Urpiner zóne na festivale Pohoda 2019

 

Ste milovníci dobrej hudby? Týchto 8 festivalov nesmiete vynechať!

Okrem toho návštevníci, či festivalové partie kamarátov môžu každý deň získať rôzne a zároveň praktické festivalové darčeky. Chcete mať jedinečné festivalové klobúky, okuliare, či praktickú tašku? „Určite sa zastavte v Urpiner zóne a neoľutujete,“ odkazujú z Banskobystrického pivovaru.

Jedinečná festivalová ponuka darčekov od Banskobystrického pivovaru Urpiner | FB URPINER

Urpiner zobral do Trenčína aj Pivobranu

Banskobystrický pivovar, ako jeden zo zakladajúcich členov hnutia PIVOBRANA prichádza aj na tohtoročnú POHODU s pivnými špeciálmi z portfólia malých remeselných pivovarov. Okrem URPINER špeciálov: svetlej IPL 13-ky a novinky Urpín 89 môžu návštevníci v zóne PIVOBRANY vyskúšať aj čapované pivné špeciály z pivovarov: ŽiWell (Pieštany), Wywar (Holíč), Baťak (Partizánske), Simeon (Pieštany), Sessler (Trnava), Hostinec (Košice), Tatras (Poprad). Podrobnosti o Pivobrane nájdete tu (kliknite na odkaz).

Urpiner predstaví na Pohode 2019 aj pivné špeciály z Pivobrany | FB URPINER

VIDEO: Skupina Slovak Tango

Aj pri takýchto tónoch hudby môžete relaxovať a zabávať sa na Pohode v Urpiner zóne

Zároveň sa bude krstiť jedinečná limitovaná edícia piva URPÍN 89! z Banskobystrického pivovaru, ktoré je navarené podľa pôvodnej receptúry starej viac ako 30 rokov. Unikátna historická chuť je obohatená o nové moderné postupy, je to pivo plzeňského typu vyrobené klasickou technológiou so starostlivo vybranými surovinami.

Urpiner predstaví špeciálne limitované pivo Urpín 89 | FB URPINER

 

V Urpiner zóne sa v sobotu popoludní bude konať talkshow s tvorcami filmu Amnestie, ktorý prichádza do kín na jeseň pri príležitosti 30. výročia Nežnej revolúcie.

VIDEO: Trailer k filmu Amnestie

 

Ďalšie informácie o Banskobystrickom pivovare Urpiner získate na stránke (kliknite na tento odkaz), o festivale Pohoda 2019 v Trenčíne nájdete všetko podstatné na tomto odkaze (kliknite sem)

Orientačná mapa festivalu Pohoda 2019 na letisku v Trenčíne, pohodafestival.sk |

URPINER: Toto všetko chystáme pre fanúšikov na Pohode v Trenčíne. Nenechajte si to ujsť

"V URPINER zóne opäť pripravujeme bohatý a pestrý sprievodný program. Všetkým, čo sa u nás na letisku v Trenčíne zastavia, predstavíme celý výrobný proces nášho piva, naučíme ich ako správne čapovať a starať sa o pivo a pivnú techniku," uviedol Banskobystrický pivovar, kde sa pripravuje výnimočné a jedno z najoceňovanejších slovenských pív Urpiner.

Skvelá zábava po celý deň. V Urpineri to poriadne žilo!

O tom, že po oba festivalové dni (v piatok a sobotu) budú doslova nabité skvelými atrakciami informuje Urpiner ďalej. "V programe nebudú chýbať interaktívne prednášky o pivných špeciáloch, pútavý pivný kvíz, či ukážky zaujímavého spojenia piva s hudbou a filmom. Predstavíme aj tvorcov a hlavných predstaviteľov nového slovenského filmu Amnestie," dodávajú z Banskobystrického pivovaru. V piatok všetkých fanúšikov v Urpiner zóne roztancuje skupina Slovak Tango, ktorá svojimi originálnymi prevedeniami známych pesničiek, ale aj vlastnej tvorby dostane do výbornej nálady každého. článok pokračuje nižšie [caption id="attachment_191379" align="aligncenter" width="688"] Program v Urpiner zóne na festivale Pohoda 2019[/caption]  

Ste milovníci dobrej hudby? Týchto 8 festivalov nesmiete vynechať!

Okrem toho návštevníci, či festivalové partie kamarátov môžu každý deň získať rôzne a zároveň praktické festivalové darčeky. Chcete mať jedinečné festivalové klobúky, okuliare, či praktickú tašku? "Určite sa zastavte v Urpiner zóne a neoľutujete," odkazujú z Banskobystrického pivovaru. [caption id="attachment_191378" align="aligncenter" width="690"] Jedinečná festivalová ponuka darčekov od Banskobystrického pivovaru Urpiner[/caption]

Urpiner zobral do Trenčína aj Pivobranu

Banskobystrický pivovar, ako jeden zo zakladajúcich členov hnutia PIVOBRANA prichádza aj na tohtoročnú POHODU s pivnými špeciálmi z portfólia malých remeselných pivovarov. Okrem URPINER špeciálov: svetlej IPL 13-ky a novinky Urpín 89 môžu návštevníci v zóne PIVOBRANY vyskúšať aj čapované pivné špeciály z pivovarov: ŽiWell (Pieštany), Wywar (Holíč), Baťak (Partizánske), Simeon (Pieštany), Sessler (Trnava), Hostinec (Košice), Tatras (Poprad). Podrobnosti o Pivobrane nájdete tu (kliknite na odkaz). [caption id="attachment_191377" align="aligncenter" width="1200"] Urpiner predstaví na Pohode 2019 aj pivné špeciály z Pivobrany[/caption]

VIDEO: Skupina Slovak Tango

Aj pri takýchto tónoch hudby môžete relaxovať a zabávať sa na Pohode v Urpiner zóne https://www.youtube.com/watch?v=-dZ14prH_bA Zároveň sa bude krstiť jedinečná limitovaná edícia piva URPÍN 89! z Banskobystrického pivovaru, ktoré je navarené podľa pôvodnej receptúry starej viac ako 30 rokov. Unikátna historická chuť je obohatená o nové moderné postupy, je to pivo plzeňského typu vyrobené klasickou technológiou so starostlivo vybranými surovinami. [caption id="attachment_191376" align="aligncenter" width="688"] Urpiner predstaví špeciálne limitované pivo Urpín 89[/caption]   V Urpiner zóne sa v sobotu popoludní bude konať talkshow s tvorcami filmu Amnestie, ktorý prichádza do kín na jeseň pri príležitosti 30. výročia Nežnej revolúcie.

VIDEO: Trailer k filmu Amnestie

https://www.youtube.com/watch?v=0FfGQ5UYizA   Ďalšie informácie o Banskobystrickom pivovare Urpiner získate na stránke (kliknite na tento odkaz), o festivale Pohoda 2019 v Trenčíne nájdete všetko podstatné na tomto odkaze (kliknite sem) [caption id="" align="aligncenter" width="643"] Orientačná mapa festivalu Pohoda 2019 na letisku v Trenčíne, pohodafestival.sk[/caption]   Zaspomínajte si na skvelú atmosféru z minulého ročníka. Takto to žilo v Urpiner zóne na Pohode v júli 2018, ani tento rok nebude skvelá nálada chýbať: FOTOGALÉRIA:  [gallery ids="68481,68483,183473,68480,183451,183442"]  

Máte pre nás zaujímavý tip? Napíšte na redakcia@hlavne.sk

alebo zavolajte na 0910 554 995

 

Zaspomínajte si na skvelú atmosféru z minulého ročníka. Takto to žilo v Urpiner zóne na Pohode v júli 2018, ani tento rok nebude skvelá nálada chýbať:

FOTOGALÉRIA: 

 

Máte pre nás zaujímavý tip? Napíšte na redakcia@hlavne.sk

alebo zavolajte na 0910 554 995

Môže vás zaujímať

Vianočné nákupy. Pohľad na týchto pánov vám zlepší deň